zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Rozchod je dost zlý a těchto 5 věcí ho může ještě zhoršit

1/5: Uzavřít se do samoty
Rozchod je dost zlý. Víme, co ho může ještě zhoršitsama

Nikam nechodit, zavřít se doma, vyhýbat se společenským akcím – i tak dopadá po rozchodu velké množství žen. Nikdo o mě nestojí, nikoho nezajímám, kam bych chodila? Když ohromení přátelé a příbuzní přece jen nakonec do bytu proniknou i přes překážky (nikdo neotvírá, dotyčné předstírají, že spí anebo nejsou přítomny), zjistí, že ta jistá dáma je rozcuchaná, má opuchlá víčka, na sobě pyžamo a župan z dětství. Kuchyni dominují prázdné lahve a obaly od čokolád.

2/5: Vrhat se do cizích postelí
Rozchod je dost zlý. Víme, co ho může ještě zhoršit postel

Odborníci doporučují dát si po rozchodu delší přestávku od jakýchkoli vztahů. Rozumné je do společnosti samozřejmě chodit, povídat si s přáteli, snažit se vyhledávat drobné radosti a příjemnou zábavu, ale prozatím nikoho nehledat. Okamžitě se na někoho „uvázat“ a namlouvat si, že je to láska na celý život a plnohodnotná náhrada za toho, který vám nemilosrdně zlomil srdce, je bláhové.

3/5: Zcela podlehnout chmurným myšlenkám
Rozchod je dost zlý. Víme, co ho může ještě zhoršit s foto

Počítejte s tím, že se dostaví i myšlenky typu: Tak já už budu sama do konce života! Stane se ze mě zatrpklá, opuštěná stará panna, kyselá jako citron, ze které si celé okolí bude dělat legraci. Pořídím si nějaké kočky. Nebo fretku? Akvárium s rybičkami? To je nejlepší cesta do depresí, ke konzumaci léků a návštěvám psychiatrů. A tak se jí pokud možno obloukem vyhněte.

4/5: Říkat si: Vždyť o nic nejde
Rozchod je dost zlý. Víme, co ho může ještě zhoršit moře

Je zvykem se ve vypjatých situacích uklidňovat tím, že když nejde o život, nejde vlastně o nic. Ale na druhou stranu, nežijeme ve válce a nejsme roboti. V situacích, mezi které rozchod docela jistě patří, člověk cítí bolest. Tvářit se, že je všechno v naprostém pořádku a nedat bolesti průchod by vám jen uškodilo. Plačte, křičte, proklínejte, nadávejte, slzte u filmů, kde se ti dva nakonec vezmou, pojídejte čokoládu. Ale jen dočasně. Až se dostanete z nejhoršího, budete se muset zase proměnit v normálního člověka.

5/5: Doufat, že se vrátí a budete pohádkově šťastni
Rozchod je dost zlý. Víme, co ho může ještě zhoršit s foto 2

Pokud odešel za jinou, případně chodil každý večer domů namol, anebo jste se rozešli pro nepřekonatelné povahové rozdíly, pak je rozchod definitivní. Tím, že si budete lhát, jen si nesmyslně prodloužíte dobu psychického strádání. Buďte k sobě tvrdá, ale upřímná: Je konec, nehodili jste se k sobě. Vrátil klíče, odstěhoval se, zmizel. Je třeba počítat s tím, že se nějakou dobu, možná až překvapivě dlouhou, budete cítit pod psa. Ale nebojte se, ne navždy.

-em-

reklama