Štír – Měsíční horoskop (březen 2024)

Štír březen

Na začátku měsíce vám přichází něco nového, co bude vyžadovat akci a bude se po vás chtít, abyste se rozhodli velmi rychle. Jenže někdo vás od toho bude odrazovat. Vy to však budete vnímat jako stabilitu. V dalších dnech vám přicházejí peníze a ty pro vás budou také stabilitou. Koncem měsíce může přijít náhlé ukončení hojnosti a vy se budete muset znovu rozhodnout.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Už neprožívám dramata.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Beran

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Může se stát, že začátkem měsíce se náhle rozejdete s vaším partnerem, protože se vám v životě objeví někdo nový a přinese vám velkou lásku. Pak vás čeká velká zamilovanost a vyjadřování citů a lásky. Ta láska se bude v průběhu měsíce stupňovat, a dokonce vám hrozí i žádost o ruku. Koncem měsíce může přijít i dovolená.

Práce

Na začátku měsíce můžete odejít z vaší práce nebo něco ukončit a může se to týkat úřadů nebo nějakých jiných institucí. Nějaký muž vám to bude vyčítat. Následně však ve vaší práci přichází radost a spokojenost. Můžete s někým i flirtovat. Koncem měsíce zažijete beznaděj, protože přichází nová osudová práce od muže, ale vy nebudete vědět, zda to vzít.

Peníze

Naděje a radost vás čeká na začátku měsíce, ale ke konci se objeví krize, naštěstí bude jen dočasná, přichází k vám velké peníze.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Slinivka, růžová.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také