Seriály a filmy

25. listopadu 2014 10:00

Petra Kloidová

To jsou nervy! Lenka se setká s manželkou Broma!

Viktor Brom v minulé díle dostal srdeční slabost v ordinaci Davida Gábnera, bylo to kvůli tomu, že slovně a velice agresivně napadl Lenku. Někdo mu totiž poslal domů anonym, že manželce zahýbá. A Lenka se nakonec setkala i s jeho manželkou. Jak to vypadalo?

Viktor Brom je nakonec naživu a zotavuje se ze srdeční slabosti. O všechno se teď stará jeho mladá a kásná žena Petra, která se rozhodla zajet do Benátek osobně Davidovi a Lence poděkovat za záchranu jeho života.

To ovšem nikdo nečeká a Lenka už vůbec ne. O to překvapenější je, když pozná, že Bromova manželka není rozhodně žádná fůrie, jak ji Viktor popisoval, ale milá a krásná žena. Lenka je v šoku. V tom ji nepomáhá ani David, který si podivnou situaci užívá a dělá různé nárážky. Lenka ma slzy na krajíčku. Udrží se nic Petře neříct?

Podívejte se na video.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.