Lenka vyhrožuje Davidovi. Myslíš si, že mě máš jistou?

Když minulý týden přišel Viktor Brom s prosíkem, že se chce k Lence vrátit, byl to opravdu šok. Lenka také nevěděla, jak má Bromovi na jeho žádost odpovědět. Bude zvažovat, že se k němu vrátí? Teď však řekla celou pravdu Davidovi.

Ještě před pár měsíci byla zamilovaná až po uši do Viktora, který ji v nešťastné situaci nechal. Zůstala těhotná a její bývalý přítel se rozhodl ji překvapit svatbou. Lence pak dlouho trvalo, než se odhodlala říct Davidovi pravdu. Ten to po počátečních krizích přijal a rozhodl se vychovávat dítě svého bývalého nejlepšího kamaráda.

Viktor přislíbil, že se o dítě nebude zajímat, teď však náhle obrátil. Lenku atakuje desítkami SMS a jeho nekonečné volání ukončil ve chvíli, kdy si na ni počkal večer před domem. Viktor chce Lenku zpět a chce vychovávat jejich dítě.

Lenka žárlí, a tak řekne pravdu

Lenka nic Davidovi neřekne, dokud se v ordinaci neobjeví sexy praktikantka. Lenka je žárlivý typ, a tak je oheň na střeše. Během večeře Davidovi řekne, co se v jejím životě právě teď děje. David má Viktora už plné zuby.

Jak zareaguje dál?

To uvidíte dnes ve svatbách v Benátkách na Primě ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.