Martin Kraus má radost! Další kráska v jeho ordinaci

Jak říká seriálový zubař David Grábner, každý nějak musí začínat. I proto se rozhodne, že vezme pod svá křídla mladičkou studentku stomatologie na praxi. Anebo zatím bude něco jiného?

Martin Kraus hraje ve Svatbách v Benátkách zubaře a teď se může těšit na další krásku v jeho ordinaci. A že měl na svůdné ženy během první řady seriálu veliké štestí. Tentokrát však nepůjde o bývalou Miss Andreu Verešovou, která byla jeho pacientkou. Martin Kraus bude mít nějakou dobu na place okouzlující praktikantku z medicíny, která studuje stomatologii.

Její jméno je Hana Šimková a viditelně se ničeho nebojí. Ve scéně ze čtvrtečního dílu Svateb v Benátkách si to tedy rázně přikráčí do ordinace a zeptá se na praxi. Její dokonalý vzhled už na první pohled zastraší žárlivou Lenku. Je vidět, že Lenka už na první pohled nechce, aby takováto kráska jakkoliv pomáhala jejímu manželovi, natož s ním strávila osm hodin denně v ordinaci.

David Grábner v tom ovšem nevidí jediný problém...

Podívejte se na video.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.