Martin Kraus má radost! Další kráska v jeho ordinaci

Jak říká seriálový zubař David Grábner, každý nějak musí začínat. I proto se rozhodne, že vezme pod svá křídla mladičkou studentku stomatologie na praxi. Anebo zatím bude něco jiného?

Martin Kraus hraje ve Svatbách v Benátkách zubaře a teď se může těšit na další krásku v jeho ordinaci. A že měl na svůdné ženy během první řady seriálu veliké štestí. Tentokrát však nepůjde o bývalou Miss Andreu Verešovou, která byla jeho pacientkou. Martin Kraus bude mít nějakou dobu na place okouzlující praktikantku z medicíny, která studuje stomatologii.

Její jméno je Hana Šimková a viditelně se ničeho nebojí. Ve scéně ze čtvrtečního dílu Svateb v Benátkách si to tedy rázně přikráčí do ordinace a zeptá se na praxi. Její dokonalý vzhled už na první pohled zastraší žárlivou Lenku. Je vidět, že Lenka už na první pohled nechce, aby takováto kráska jakkoliv pomáhala jejímu manželovi, natož s ním strávila osm hodin denně v ordinaci.

David Grábner v tom ovšem nevidí jediný problém...

Podívejte se na video.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.