Váhy – Měsíční horoskop (březen 2024)

Váhy březen

Máte dlouhodobé problémy s rozhodováním a tento měsíc jakoby přicházely zkoušky jedna za druhou. Budete se muset totiž rozhodnout ve všech oblastech vašeho života, a to vám přinese značné komplikace. Pokuste se na to nemyslet a vždy se řídit srdcem. Pak už to neanalyzujte, stůjte si za svým rozhodnutím.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Volím cestu lehkosti.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Štír

S kým budete mít problémy

Rak

Vztahy

Na začátku března budete mít pocit, že nic nemá smysl. Ani láska, ani sex, prostě nic. Řeknete si, že se všeho vzdáváte a budete prožívat beznaděj. Poté se to změní a budete mít několik nabídek na vztah, sex i na lásku. Překonáte všechny překážky, ale budete dělat, že žádná láska kolem vás není. Možná pojedete i na dovolenou s někým z minulosti.

Práce

Začátkem měsíce budete hodně pracovat a nebudete mít na nic čas. Práce vás bude bavit a naplňovat. Ve druhé půlce měsíce však přijde velká změna a vy můžete v práci potkat někoho, kdo vás bude velice přitahovat, což budete vnímat jako beznadějné, ale ono nebude, jen pozor na prozrazení doma.

Peníze

Jste na svém partnerovi finančně závislí. Opustili jste na začátku vztahu všechny své jistoty a teď nemáte z čeho začít znovu. Začněte si dávat peníze stranou.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Horečka, červená.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také