Seriály a filmy

23. září 2013 12:24

Iveta Zábová

VyVolení pomlouvají celebrity: Jak se sami vyrovnají se slávou?

Během jednoho víkendového dne měli naši soutěžící za úkol hezky se obléci a debatovat pod vedením reportéra Thomase Kruchiny o tom, co mají v plánu po soutěži a co si myslí o celebritách. Koho obdivují a které „celebritě“ muselo určitě zvonit v uších?

Reportér Thomas začal debatu otázkami, jak soutěžící vnímají sami sebe a zda si uvědomují, že jsou momentálně celebritami. Romana se svěřila se svými hereckými ambicemi.

Lucie si plánuje, že jí sláva pomůže v práci se psy a dětmi - že to bude mít jednodušší. Láďa mluvil o tom, že svou budoucnost po soutěži promyslel ze všeho nejméně, a promýšlel i svou image: „Co se týče módy nejsem nějaký specialista, a zjistil jsem, že je to ještě horší, než jsem si myslel. U mě je problém, že nakupuju sám – nikdy sem si s sebou nevzal kamarádku, která by mi poradila.“

Eva se ostatním svěřila se svými zkušenostmi s celebritami: „Jediná celebrita je pro mě Karel Gott. Z něj si sedneš na zadek jen ti podá ruku. Je hrozně skromnej a je to obrovská osobnost. Já pracovala taky v médiích, ale přestalo mě bavit žít životama jinejch lidí. Já chci žít jen tím svým.“ O svém vztahu s Domenicem Martuccim řekla: „Ten člověk, kterej si říká hrabě, už mě vůbec nezajímá, a vím, že když já jsem teď tady, tak že si určitě přihřál polívčičku tím, že něco troubí do médií. Stejně tak, jako to bylo s tou Ivetou – že si do toho šťournul, aby to hovínko ještě víc smrdělo! Už nechci bejt známá jako exmilenka Martucciho, chci bejt Evča z VyVolenejch, bláznivá Evča.“

Hvězdný reportér Thomas se ptá na názory ostatních na celebrity: „Co vy si třeba myslíte o Dominice Mesárošové?“

Vlado: „Kdo to je?“

Lucie: „Já vůbec nevím, čím ona je slavná. Takže je to modelka…nebo co to je?“

Uvidíme, jak se naši VyVolení popasují se svou slávou a kdo z toho vytěží nejvíce!

Nezapomeňte nás sledovat v dnešních Zprávách z Vily v 19:40 a Zúčtování ve 20:15!

Upoutávka Zúčtování:

Video: Zdeňka je pryč z Vily

Video: VyVolení vystrojili Zdeňce pohřeb

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.