Seriály a filmy

22. září 2013 20:20

E. Bozonová

Mají VyVolení kachní žaludky? Zbaští, na co přijdou

Rozum zůstává leckdy stát nad tím, jak se VyVolení stravují. Snídaně nic moc, oběd možná odpoledne, zato v pozdních nočních hodinách luxují ledničku. A navíc ty kombinace. Třeba Láďa v neděli posnídal párky se šlehačkou!

Nad snídaněmi VyVolených by výživový poradce nejspíš zešílel. Někdo si sice namaže chleba, zapije ho ale studenou vodou. Jiní si dopřávají pouze kafe s cigárem. A někteří jedinci vytvářejí kombinace, nad nimiž zůstává rozum stát. Například Láďa si v neděli dopřál párečky, vylepšené šlehačkou.

Neumějí plánovat

Vinu za špatné stravovací návyky rozhodně nenese štáb. Každý den sepisují VyVolení nákupní seznam, s nímž pak vyrazí rekvizitáři na nákup. Záleží tudíž jenom na soutěžících, zda opravdu budou mít v lednici všechny suroviny, které k přípravě naplánovaného menu potřebují. Příliš se jim to ale nedaří, o čemž svědčí například nedávná aféra, kdy seznam obsahoval kdejakou pitomost, z potravin však na něm bylo pouze maso a cibule. A tak následoval výchovný trest – soutěž v pojídání cibule.

Potřebují lekci?

Jediný, kdo ve Vile opravdu umí vařit, je zřejmě profesionál Vladko. Naproti tomu někteří VyVolení ani netuší, jak se dělá základ pro obyčejnou polévku. Je nejvyšší čas, aby se sebou něco udělali. Obzvlášť když nyní mají jedinečnou příležitost něco se od Vladka naučit.

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23.05!

Když se Romana rozjede, praskají bubínky i zvukařům v režii. Poslechněte si ji:

Vyřazená Zdenča nahlédla do zákulisí VyVolených. A uronila i pár slziček. Podívejte se:

VyVolení se rozloučili se Zdenčou velmi netradičně. mrkněte sem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.