Seriály a filmy

22. září 2013 10:47

E. Bozonová

Z Vily se ozýval řev, jakoby tam vraždili. VyVolení dostali studenou sprchu

Některé horké hlavy ve Vile už zřejmě potřebovaly pořádně zchladit, a tak se štáb rozhodl, že tento problém vyřeší velmi radikálně. Místo ranní rozcvičky dostali VyVolení studenou sprchu!

Studená voda po ránu prý povzbudí celé tělo a nastartuje mozkové závity. Se vstáváním však mají obyvatelé Vily čím dál větší potíže. Nechce se jim z postele, potácejí se jako mátohy a jsou schopní došourat se k snídani až krátce před polednem. Jak rychleji probrat bandu šípkových Růženek k životu? Štáb reality show sáhl po radikálním řešení – místo ranní rozcvičky bude studená sprcha!

Osvědčená terapie

Studenou vodu považovali za velmi účinnou metodu ke zklidnění rozzuřených bláznů už první průkopníci psychiatrické léčby. Nezvladatelný jedinec pod sprškou zaručeně velmi rychle zkrotne a rozbouřená mysl se mu vrátí do relativně normálních kolejí. A protože některým VyVoleným už chvílemi začíná s prominutím šplouchat na maják, urychlená terapie byla namístě.

Vraždění neviňátek

Při očistné proceduře se z Vily ozýval řev, jako by tam právě řádil král Herodes. Opravdu se na ni těšila jen Romana, alespoň to tvrdila, nakonec si ji ale všichni užili. A ječeli přitom tak příšerně, že se štáb obával, aby nepřijela zásahovka zabránit masové vraždě. Terapie však opravdu zabrala VyVolení po ní báječně ožili. Byli pak všichni mnohem živější. A pak že to nepůjde!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23:05!

Lovec žen Pepa si vyhlédl kořist a Nikol to není proti mysli. Jak to dělá? Mrkněte sem:

Podívejte se, jak psycholog-amatér Pepa rozebral Láďu:

Thomas se umí báječně litovat. Chcete se poučit, jak se hraje na city druhých? Koukněte sem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.