Seriály a filmy

21. září 2013 17:36

E. Bozonová

Ochránce Ivety Bartošové míří do Vily VyVolených

VyVolení netuší, že pro ně štáb připravil velké překvapení. Do Vily míří bojovník proti domácímu násilí a „únosce“ Ivety Bartošové Zdeněk Macura, aby jim detaily jejího příběhu osobně vysvětlil. Do Vily vstoupí nečekaně v neděli odpoledne.

VyVolení rádi poslouchají nesmrtelné hity Ivety Bartošové a často tuto populární zpěvačku a bulvární ikonu vzpomínají. Jejím neuvěřitelným příběhem jsou doslova uchváceni. Nyní budou mít možnost vyslechnout si ho od samotného Zdeňka Macury, který je nečekaně navštíví ve Vile již v neděli odpoledne.

Promluví o Ivetině záchraně

O osm let mladší Ivetin obdivovatel Zdeněk Macura se proslavil tím, že problémovou zpěvačku odvezl v červenci do Itálie, aby ji zachránil ze spárů jejího dominantního partnera Josefa Rychtáře. Kontroverzní podnikatel vystupuje jako bojovník proti domácímu násilí a právě o tomto problému by chtěl s VyVolenými promluvit za asistence kamer.

Domácí násilí

Tento negativní jev partnerských vztahů v současné společnosti překvapivě stále narůstá. Jak je možné, že se ženy dostanou do stavu naprosté psychické závislosti na dominantním muži, který je udržuje ve vztahu násilím, ponižuje je a ubíjí zbytky jejich sebevědomí? Mají vůbec šanci vymanit se z tohoto bludného kruhu?

Kdo koho vlastně zneužil

Iveta si zřejmě potrpí na muže, kteří ji chtějí ovládat. Připomeňme si její údajný první únos Romanem Třískou v roce 1994. Historie se zkrátka opakuje. Zpěvačka si najde partnera, pak přijdou první neshody, a tak od něj odejde s nějakým zachráncem. Otázkou zůstává, kdo koho v dané situaci vlastně zneužívá. Vnese Macura ve Vile konečně jasno do diskutovaného případu bezbranné Džambulky, údajně ovládané zlosynem? A co na to její partner Josef Rychtář, s nímž už prý plánuje i svatbu? Na čí straně je vlastně pravda? A nepřijde si snad vyřídit účty s Macurou i do Vily VyVolených?

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít VyVolení - Speciál na Primě dnes v 18:00!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, v neděli na Primě ve 23:05!

Pepa měl Láďovi poradit, jak se stát super bossem. Místo toho se pustil do psychologického rozboru jeho duše. Podívejte se, k jakým závěrům dospěl:

Když je někde Nikol, Pepu určitě najdeme poblíž. Sledujte jeho balicí techniku:

VyVolení nahlédli do budoucnosti. Vědma Vladana se osvědčila, s Thomasinou už to bylo slabší. Koukněte se, co věštili Vladko a Thomas svým soupeřům:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.