Seriály a filmy

21. září 2013 12:46

E. Bozonová

Další láska ve Vile? Pepovi padla do oka Nikol

Zřejmě už s přesným plánem vstupoval do Vily lovec dívčích srdcí Pepa. Padla mu totiž do oka Nikol. A od samého začátku dělá všechno pro to, aby ho mezi ostatními soutěžícími nepřehlédla. Dosáhne svého?

Nový soutěžící Pepa se netají tím, že se intenzivně věnuje jednomu z nejoblíbenějších mužských sportů – lovu žen. Lamač dívčích srdcí ani nepovažuje za handicap, že už platí výživné na pětiletou dceru. Navíc má rád brunetky, takže není divu, že mu padla do oka Nikol. Koneckonců, který chlap by její energii, inteligenci, hezké tvářičce a mňam-mňam postavičce odolal?

Co to jiskří?

Rozzářené pohledy a úsměv neustále od ucha k uchu. Pepa prakticky nespouští z Nikol oči, snaží se být jí neustále nablízku a Nikol evidentně dělá jeho pozornost dobře. Ani jeden se svými sympatiemi netají, dokonce je otevřeně přiznali i v přímém přenosu. Poduelový večer se jim sice právě nevydařil, protože na Nikol nakonec padla z výhry místo očekávané suforie spíš pořádná depka. Pepa zase neměl velkou radost, že současně přišel o modrý šátek, a tudíž už dál nemá imunitu. Přesto spolu nezapomněli flirtovat. Co bude dál?

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít VyVolení - Speciál na Primě dnes v 18:00!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v nejbližší budoucnosti? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19:40!

Nezapomeňte ani na Noční show s Agátou Prachařovou, na Primě v neděli od 23:05:

Video: Jiskření mezi Nikol a Pepou:

Láska ve Vile:

Duel mezi Zdenčou a Nikol - mrkněte, jak probíhal:

Věštírna ve Vile - jak se s úkolem vypořádaly vědmy Vladana a Thomasina:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.