Seriály a filmy

22. září 2013 16:07

E. Bozonová

Lucka vyrostla do krásy

Kamery jsou kamery, a tak jednou z největších dámských starostí ve Vile je vzhled. Největší proměnou zatím prošla Lucka a rozhodně jí prospěla. Podívejte se, jak jí to sekne!

Do Vily VyVolených vstupovala Lucka s dlouhými vlasy, které tak trochu připomínaly neuspořádané coury. Prospěl jí už první kadeřnický zásah, při němž jí holky vlasy zkrátily, prostříhaly, a účes tak získal na objemu. Radikální změnou však poprvé prošla až díky Martinovi, který ji vyhecoval, že na ni vezme stříhací strojek. Výsledný efekt sice nebyl jeho zásluhou, protože se o něj nakonec zasloužila Mirka, Lucie ale prokoukla.

Styl tenisák

Během posledního stříhání to vypadalo, že už snad ani není co stříhat a Lucce zbude na hlavě jen několikamilimetrový trávník. Nakonec se z ní ale vyloupla úplně nová kočka. Nad oušky se jí díky tomu objevila zřejmě její pravá barva, která celek úžasně pozdvihla. A její image rovněž prospělo i soužití s holkami, které se opravdu umějí nalíčit. S jejich přispěním se nám ve Vile zrodila úplně nová Lucie, které to teď zatraceně sluší. Zkrátka kdo umí – umí!

Chcete vědět, co VyVolené opravdu potkalo v posledních hodinách? Sledujte Zprávy z Vily na Primě, dnes v 19.40!

Víte, co se děje za zdmi Vily VyVolených, když zhasnou světla? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou, dnes na Primě ve 23.05!

Oficiání rozloučení se Zdenčou - podívejte se, co se z toho vyvinulo:

Thomas je mistr v sebelitování. Koukněte, jak mu to jde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.