Seriály a filmy

11. července 2013 15:20

Petra Kloidová

Deník z Talentu (den sedmý): Atai se objevil v Brně!

Pestrost, tak by se dal jedním slovem pojmenovat sedmý natáčecí den. Kromě obdivuhodných show jsme viděli také staré známé. Mezi nimi byl i Atai Omurzakov, který vyhrál česko-slovenský Talent před dvěma lety! Už víme, proč se kdysi vypařil… Soutěžil znovu?

Tento horký letní den byl ve znamení sólistů. Byli to zpěváci a zpěvačky, ale i muzikanti. Nestává se často, aby Lucie Bílá byla nadšená natolik, že muzikantovi rovnou nabídne práci na svém podzimním turné. Stejně tak se nestává, že uslyšíte hudební perly, které mají potenciál rovnou na celou desku.

Písničkářství má v Čechách velkou tradici. Před pár lety zazářil Tomáš Klus, ale potom? Kde nic tu nic. A my se marně sháníme po slovech, která by pohladila duši... Mám pro vás ale dobrou zprávu, jednoho takového jsme objevili. Všechny nás rozesmál svým laskavým humorem a uměním sofistikovaně použít slova jako něžné zbraně hromadného ničení. A to i ve chvíli, kdy zpívá o něčem takovém, jako je elektrotechnika.

Záhada „Atai“ rozluštěna

Pamatujete si na toho drobného tichého chlapce, který před dvěma lety uvedl do úžasu naprosto všechny?

Tenkrát se mu to vyplatilo, jednoznačně převálcoval Čechy a Slováky a vyhrál ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A včera se tu nečekaně objevil! Dokonce vám něco chtěl vzkázat:

Atai Omurzakov po své výhře naprosto zmizel. Co se stalo? Sledujte nás a brzy uvidíte rozhovor, kde se dozvíte, co se s Ataiem stalo, a co dělal na natáčení!

Takže jak vidíte, objevovali se i staří známí. Přišel ale i jeden nechvalně proslulý z minulého ročníku, vyšinutý David z Konga. Loni slovně zaútočil na Lucii Bílou. Co se stalo teď, když ho Lucie uviděla znovu?

Prohlédněte si fotogalerii, která napoví víc, co se dělo během natáčení:

Těšte se na napínavé talenty už na podzim!

Petra Kloidová

Natáčení ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 sledují Petra a Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.