Denní horoskop VODNÁŘE na 14. 6. 2023

Vodnář 14. 6. 2023

Pokud jde o milostné a romantické záležitosti, budete se pravděpodobně nacházet v obtížné situaci, Vodnáři. Problém je v tom, že se může zdát, že se objevuje prvek odtažitosti. Váš partner se od vás možná vzdaluje, místo aby se k vám přibližoval. Buď to, nebo máte pocit, že se k vám jednoduše nechová tak důvěrně, jak byste si přáli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt činí zážitky dnešního večera poměrně vášnivými a rozhodně velmi intenzivními. Pokud jde o milostné záležitosti, jste obvykle jemní a klidní. Možná však nemáte na výběr, protože ohně citů mezi vámi hoří jako žhavé uhlíky. Možná si ani nevšimnete, jak hodiny ubíhají, tak pohlceni budete jeden druhým. Vskutku záviděníhodná pozice!

Práce

Roztržky mezi kolegy jsou očekávané, a proto se nedivte, když ze zdánlivě ničeho vznikne velká bitva. Vaše zkušenosti navenek odrážejí konflikt, který pociťujete uvnitř s ohledem na celkovou kariérní situaci.

Peníze

Tento týden bude život všechno, jen ne nudný, protože vaše energická osobnost si některé získá, ale ostatní se budou divit, z jaké planety jste přišli. Chcete si vyjít ven a hrát si s milenci, kamarády nebo rodinnými příslušníky, ale vesmír chce, abyste se zabývali změnami na poli kariéry. Pokud vás to začíná stát příliš mnoho, přemýšlejte o tom, jak pracovat z domova na částečný úvazek, abyste ušetřili peníze vynaložené na dojíždění.

Zdraví

Tento den je skvělý k tomu, abyste se zaměřili na to, co v této fázi svého života můžete a nemůžete dělat. Zkuste si vybrat návyky, které chcete dodržovat, a sepsat si výhody, které vám přinášejí. Například: dvakrát denně si čistit zuby zubní nití a kartáčkem. Správná ústní hygiena chrání zuby, předchází onemocnění dásní a odstraňuje zápach z úst. V poznání toho, co chcete, a toho, co ztratíte, pokud si nedopřejete, je síla.

Přečtěte si také