Horoskopy

14. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 14. červen

Dnes se nám bude dařit na všech úrovních. Můžeme si naplánovat důležité obchodní a pracovní schůzky, řešit vztahové a milostné záležitosti. Jsme v rovnováze, čteme, studujeme, cvičíme, nebo se procházíme přírodou, večerní procházka nás naplní klidem a pohodou.

Luna ve Vodnáři - ubývá

Symbol Orel

Luna v tomto cyklu je volnomyšlenkářská, chce mít prostor a svobodu, žádné omezování.

Vodnářská energie nás zve k zábavě, do společnosti, přeje různým setkáním - i pracovním, oslavám a party. Nepřehánějme to však s radovánkami, alkoholem a jídlem, ani s tancem a erotikou. Naše tělo se rychle unaví a nezbude nám síla na další aktivity. Důležité je umět v pravou chvíli vypnout.

Luna ubývá, i přesto, cheme-li být štíhlí, volíme stravu, která prospívá tělu a je i chutná. Při sestavování jídelníčků „na míru“ si můžeme nechat poradit od odborníků. S novým životním stylem můžeme začít kdykoliv během roku, nejvhodnější je vždy cyklus ubývající Luny.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder.

Dnes vládne žlutá nebo modré barvy.

Z říše kamenů vybereme citrín nebo chryzokol.

Vonět nám bude ylang - ylang nebo svěží, ovocné vůně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.