Horoskopy

23. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 23. duben

Dnes se dokážeme zbavovat iluzí, vidíme skutečnost v pravém světle. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, vnitřního ztišení – meditujeme, a přímluvné modlitby věnujeme sobě i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme, snažíme se i o podporu druhých.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Žezlo

Dnes vládne citlivost, romantika, útěk od reality všedního dne, je neděle, den odpočinku.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Prospějí nám koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy; a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou, nebo setkání s někým milým.

Máme-li rádi sladkosti, dopřejme si je ráno, dodají nám energii pro celý den. Uděláme si vlastní musli vybereme si ingredience, které nám chutnají. Odpoledne a večer si můžeme dopřát opuletní nedělní, třeba pozdní oběd v kruhu přátel, partnerů a rodiny.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků.

Pěknou kombinaci barev je světle růžová a hnědá.

Energii nám dodá rodonit nebo granát. Svůj osobní prostor provoníme jasmínem nebo mořskou vůní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.