Kohout – Roční čínský horoskop (2019)

Kohout – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Vodní kohout 1933, 1993

Dřevěný kohout 1945, 2005

Ohnivý kohout 1957, 2017

Zemní kohout 1969

Kovový kohout 1921,1981

Lidé narození ve znamení Kohouta usilují o vedoucí postavení, ale spíše než touha po materiálním bohatství je k tomu vede pocit, že to tak má být, a díky své píli to většinou dokážou. Tito jedinci bývají střízliví a konzervativní, chybí jim uvolněnost, protože jsou opatrní a kritičtí. Bývají pyšní, sami se sebou spokojení a ne vždy vycházejí dobře s okolím. Jsou to nadaní řečníci a diskutéři, usilovně studují, protože nesnesou, aby je někdo považoval za nevzdělance. Dovedou rychle sbírat a využívat informace a právě tato schopnost bývá hlavním zdrojem jejich úspěchu. Snaží se své emoce držet pod kontrolou, avšak ve chvílích zklamání mohou vybuchnout a bývají tak pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky, vytvářejí si tak nepřátele. Ve svém nitru jsou sice citově založení, touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim je podaří získat, protože se chovají často sobecky a u ostatních tím vzbuzuji značnou nelibost.

Kohouta zaujme bystrý Had, ale i mazaná Krysa a rychlý Kůň. S Tygrem bude sdílet vzájemnou vášeň, velké charisma má pro tyto zrozence také znamení Draka. Naprostým zklamáním většinou končí milostné vztahy se Zajícem, který je příliš citlivý a vztahovačný. Vepř je pro Kohouta málo akční a s Opicí může být dobrý kamarád.

Kohout v roce 2019

Tento rok pro vás bude zajímavý, protože vám přinese nečekané a rychlé změny, a to jak ve vašem osobním, tak i profesním životě. Mnohé změny se odehrají i na podvědomé bázi, je proto možné, že pozornost zaměříte i na svoji psychiku a budete se snažit o pochopení a nový pohled na svůj vnitřní život, což může v konečném důsledku sloužit k vašemu vnitřnímu klidu a určitému životnímu nadhledu. Energie roku Vepře je vcelku klidná, není bojovaná ani soutěživá, proto i vaše aktivní znamení si může v tomto roce odpočinout od různých srovnávání se s ostatními a zaměří se více na vlastní spokojenost a pocity naplnění a životního štěstí, které není závislé jen na úspěchu a materiálním uspokojení.

Sdílejte článek