zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lev – Roční horoskop (2020)

Myšlenka pro rok 2020: „Pociťuji radostné očekávání. Těším se.“

Důležitá data pro vás na rok 2020: 4. 4., 25. 8., 10. 11., 31. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2020: srpen

Na co si dát pozor v roce 2020:

Budete se rozhodovat, zda dát šanci partnerovi, nebo si vybrat jinou cestu. Uvědomte si jeho přednosti a to, že pro vás znamená stabilitu.

Co vám rok 2020 přináší:

V partnerství vám partner přináší navázaní na to hezké z minulosti a bude myslet na to, abyste se cítila skvěle. Vrátí lásku, která už byla vyhaslá.

Co je pro vás v roce 2020 nejdůležitější:

Ukončete rozhodování v souvislosti s partnerem a začněte přemýšlet, co vlastně chcete. Ujasněte si, co to je – a pak se vám uleví.

Nepříznivý měsíc 2020: listopad – zažijete nějaké ztráty a rozchod a pocítíte naprostou beznaděj, pozor na setkání s jiným mužem, než je váš partner, který vám přinese hojnost lásky a zájmu

Rada pro vás na rok 2020: Bez vnitřní připravenosti je hledání nesmyslné.

Kámen pro vás na rok 2020 (amulet): akvamarín

Vaše šťastná čísla na rok 2020: 5, 14, 25, 85, 91

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2020

Leden – partner vám přináší spoustu lásky, můžete spolu začít znovu chodit, možná vás požádá o ruku

Únor – přijde velká změna, kterou vám přinese osud; tam kde jste zavírala oči a nic jste neřešila, najdete sílu věci a především lásku řešit

Březen – nějaký muž ve vaší blízkosti si bude promýšlet, jak začít jednat

Duben – vše je záležitost osudu a tento měsíc vám osud bude nakloněn

Květen – začnete řešit především úřední a soudní záležitosti

Červen – ukončíte své rozhodování a začnete dostávat spoustu zpráv od zamilovaného muže

Červenec – čekají vás přesuny nebo stěhování, ale partner se bude utápět v iluzích a pocítí beznaděj

Srpen – měsíc plný přízně osudu; bude se vám dařit ve všech oblastech života

Září – partner se bude chovat ochranitelsky a dominantně a máte možnost začít spolu znovu, promyslíte si to

Říjen – nevíte, co chcete, což vás přivede k tomu, že se budete muset zastavit a zjistit to

Listopad – zažijete nějaké ztráty a rozchod a pocítíte naprostou beznaděj, pozor na setkání s jiným mužem, než je váš partner, který vám přinese hojnost lásky a zájmu

Prosinec – velká láska, zamilování a užívání si lásky

Vztahy

Partner si na vás hned na začátku roku začne dělat nároky a vy si všimnete jeho silných majetnických sklonů. Což pro vás bude znamenat i nové vášnivé začátky ve vašem vztahu, který do této doby už byl spíš jen přátelský. Začnete si to vzájemně užívat. Budete ale celé jaro dost ostražitá a nevyvinete tolik iniciativy jako partner, z čehož on pocítí beznaděj. V létě už necháte věcem volný průběh a partner se bude konečně cítit plnohodnotně a dominantně. Na konci roku přijde změna, která se týká stability a přízně osudu.

Práce

Na začátku roku vám kolega pomůže překonat ztráty týkající se něčeho, co máte v práci ráda nebo co vás baví a naplňuje. Kolega do vás může být zamilovaný, nejspíš vás má opravdu rád. Zdolá všechny překážky, které vám v práci kladou do cesty, a vám to nesmírně pomůže. Na jaře přijde velká změna a s ní radost. Vše obohatí skutečnost, že vám osud bude nápomocen. V létě si dejte pozor, můžete prožít s kolegou vášnivý flirt a on po vás bude chtít víc, než mu můžete teď nabídnout. Na podzim začnete hodně přemýšlet, jak to vše vyřešit. V práci budete už úplně klidná a vyrovnaná.

Peníze

Hned po Novém roce překonáte překážky a to vám přinese velkou úlevu. Čeká vás nový příjem a nové začátky v oblasti financí, což vám dodá i vášeň a energii. Budete doslova zamilovaná do své situace a také začnete vnímat určitou stabilitu. To potrvá až do podzimu. Poté vás může někdo manipulovat, protože bude chtít, abyste něco udělala, a vám se nebude chtít. A také vás někdo zkusí odradit od toho, abyste se pustila do nějaké investice, ale vy to udělejte, máte naději na zlepšení finanční situace.

Zdraví

Po zimě si budete trochu stěžovat na pohybový aparát, protože je možné, že si způsobíte menší úraz nebo vás potrápí kolena a nebudete vědět, co je příčinou těch potíží. To se potáhne přes celé jaro a přidá se k tomu i další pohybový aparát. V létě se celá situace zlepší a vám se uleví. Najednou vás nebude nic bolet a od všech potíží si odpočinete. Podzim přinese nějaké virózy a chřipky. Musíte to vyležet, jinak by se vrátily bolesti pohybového a aparátu. Koncem roku se ozvou už jen zuby, ale jen krátce, jinak se vám bude dařit dobře.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození