zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Rak – Roční horoskop (2019)

Myšlenka pro rok 2019: „Ať už jdeme kamkoliv, bereme sebe s sebou.“

Důležitá data pro vás na rok 2019: 17. 1., 6. 5., 12. 8., 5.12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2019: červen

Nepříznivý měsíc 2019: únor

Na co si máte dát pozor v roce 2019:

Překážky vám přinese především vaše žárlivost, bude lepší, pokud ji odložíte a nebudete jí věnovat pozornost. Dovede vás totiž ke zbytečnému rozhodování a prodlužování vašeho osamocení.

Co vám rok 2019 přináší:

V oblasti vztahů i práce vám budou celoročně přicházet nabídky, mezi kterými se musíte rozhodovat. V oblasti vztahů jich bude mnoho o sexu, ale vy už víte přesně, co chcete, a tak se umíte rozhodnout správně.

Rada pro vás na rok 2019: Vypadá-li něco obtížně, řekněte si, že je to snadné – a ono bude.

Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): bismut

Vaše šťastná čísla na rok 2019: 14, 24, 65, 90

Klíčové slovo na rok 2019: láska

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019:

Leden – začátkem roku prožijete deprese z toho, že něco skončilo. Skončilo to náhle a impulzivně a týká se to lásky.

Únor – velká změna, která pro vás nebude příliš pozitivní a přinese vám změny a deprese. Budete hodně přemýšlet a vše analyzovat.

Březen – budete se snažit o něco nového, co vás zajímá a co se snažíte získat. Jen se musíte rozhodnout a ona ta nabídka přijde.

Duben – měsíc plný sexu, vášně a rozhodování. Pomůže vám stabilní žena.

Květen – květen je pro vás měsíc, kdy budete hodně cestovat a pohybovat se.

Červen – čeká vás láska a zamilování a náležitě si to užijete se vším všudy.

Červenec – už od začátku měsíce vás čeká rozhodování v oblasti lásky. Budete si uvědomovat, co je pro vás důležité a kde máte priority.

Srpen – dokončování všech rozdělaných projektů. Budete uzavírat vše, co máte rozjednané.

Září – opět plno lásky a zamilovanosti, budete vařit v hrnci plném velké lásky.

Říjen – možná se přestěhujete nebo budete o nějakých přesunech uvažovat.

Listopad – konečně uzavřete minulost a rozhodnete se obrátit do budoucnosti.

Prosinec – zavíráte oči před něčím, co nechcete řešit, a to se týká vášně, akce a posunu v oblasti vašeho štěstí.

Vztahy

Na začátku roku vás čekají spíše spory, hádky a nepříjemnosti. Bude to pro vás obtížnější období plné zvratů a nepříjemných konfliktů. Ovládne vás pocit, že vám není osud nakloněn, a možná se na něj budete i trochu zlobit, protože těm nezadaným stále nebude do života přicházet ten pravý partner. Zadaní prožijí vcelku hezký a klidný partnerský rok. Věřte, že vše má svůj čas. Na jaře se posunete ve svých vztazích a celkově v partnerství. Budete hodně pracovat sami na sobě a na svém posunu. A najdete v sobě klid a harmonii, což vás uklidní a dodá vám pocit, že vše se děje přesně tak, jak se dít má, a že i láska přijde. Na podzim budete přijímat vše, co vám osud nabízí, a celkově svoji situaci odevzdáte osudu. Nebudete řešit žádný problém a stanete se jistotou. Hojnost vás bude provázet v nabídkách na partnerství celý podzim. Taky se na konci roku začnete rozhodovat, zda jít za svým snem.

Práce

Začátkem roku se budete rozhodovat, která cesta je pro vás ta pravá, kudy nejlépe ve vaší pracovní oblasti jít. Začnete uvažovat nad tím, co vás přitahuje a co byste chtěli dělat, a nad tím, jaké dostáváte nabídky. Rozhodnete se dál vzdělávat nebo se v práci zdokonalovat. Na jaře se posunete v kariéře a opravdu vás uspokojí, že jste se dopracovali tam, kam jste potřebovali. A dostanete novou pracovní nabídku, která vás bude nesmírně bavit a nadchne vás. Tuto práci si udržíte ještě na podzim a budete se snažit v ní zdokonalit. Na konci roku přijde krásné období plné lásky, pohody, radosti. Pocítíte spokojenost s tím, co děláte, i s tím, jak to děláte. V oblasti práce je to pro vás nejlepší období roku.

Peníze

Peníze vám už na začátku roku udělají radost. Vlastně je s příchodem nového roku vůbec nebudete řešit a svoji finanční situaci si užijete. Nečekají vás žádné obavy ani strachy. Tato spokojenost a určitá jistota se přehoupne i do jarního období, kam vás peníze následují a vy si je opět užijete spokojeni a bez obav. Finanční prostředky budou proudit tak, jak si představujete. Na podzim začnete více šetřit a nebudete ani tolik utrácet. Chcete si totiž něco dražšího pořídit nebo odjet na finančně náročnější dovolenou. Koncem roku budete opět slavit, protože peněz budete mít dostatek, vaše finanční situace je známkou dobře odvedené práce a finanční jistoty.

Zdraví

Po oslavě Nového roku vás začnou bolet ramena a klouby. Budete si muset odpočinout a nějakou dobu ani necvičit a málo se pohybovat. Klid vám pomůže tyto obtíže překonat a uleví se vám. Potíže s reprodukčními orgány a močovými cestami se ozvou v jarním období. Dejte si pozor i na možnost nákazy nějakou pohlavní nemocí. Je to období, kdy k tomu můžete být náchylní. Také chraňte močový měchýř a více se zabalte do teplého prádla. Mohlo by se to táhnout delší dobu. Podzim bude více o plicích, průduškách a možnostech potíží s dýchacími cestami. Opět vám občasný odpočinek pomůže se ze všeho rychle dostat. Na konci roku méně jezte, protože vás bude zlobit zažívání. Především se to týká vánočních svátků.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození