zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Štír – Roční horoskop (2019)

Myšlenka pro rok 2019: „Majetek by měl sloužit mně, nikoliv já majetku.“

Důležitá data pro vás na rok 2019: 18. 2., 12. 5., 22. 7., 15. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2019: listopad

Nepříznivý měsíc 2019: únor

Na co si máte dát pozor v roce 2019:

Pozor si dejte především na hádky a zbytečné nepříjemnosti. K partnerovi nebuďte studení a nepřístupní a žijte realitou, nevytvářejte si zbytečné domněnky. Pozor si dejte i na závislost na práci.

Co vám rok 2019 přináší:

Rok 2019 je pro vás především rokem lásky, a tak vám přináší osudového partnera, který vás bude milovat hlubokou láskou. To vás učiní nesmírně přitažlivými a kolem sebe budete šířit jen energii štěstí a lásky. A váš partner je splněný sen, protože dokáže zavírat oči před vaší občasnou neústupností.

Rada pro vás na rok 2019: Co jste zaseli, sklízíte, jste původcem toho, co se děje.

Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): křišťál

Vaše šťastná čísla na rok 2019: 18, 23, 48, 100

Klíčové slovo na rok 2019: splněný sen

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019:

Leden – jste zadaní a váš partner by s vámi chtěl bydlet nebo by se chtěl přestěhovat, promluvte si.

Únor – přízeň osudu, bude se vám dařit ve všech oblastech života a nebudete pro to muset vůbec nic udělat. Zažijete hojnost.

Březen – měsíc plný klidu a harmonie. Uklidníte se, budete prožívat jen to hezké, co život nabízí.

Duben – měsíc stagnace. Nic se nebude dít, ale tentokrát to je dobře, protože vy se zbavíte všech iluzí a nereálných pocitů a zažijete lásku naplno.

Květen – ujasníte si, po čem opravdu toužíte v souvislosti s vaším vztahem, financemi a rodinou, a nebudete vědět, co chcete.

Červen – přijde první větší hádka s partnerem, protože budete mít pocit, že on něco vidí nereálně, ale vše se srovná.

Červenec – budete sami sebe odrazovat od hádek, které stejně nakonec vedou k neshodám, a vy potřebujete uzavřít minulost.

Srpen – budete mít pocit, že vám váš protějšek nedává dostatek stability, a tak přijde žárlivost.

Září – váš partner vás uklidní a dá vám dostatek stability, lásky a sexuální přitažlivosti. Měsíc plný naděje.

Říjen – budete trpět závislostí na práci. Musíte se sami od práce odpoutat a odpočinout si.

Listopad – váš partner vás velice miluje a je na vás závislý, což vás bude rozčilovat a může dojít ke konfliktu.

Prosinec – čeká vás velká změna týkající se toho, že se začnete cítit finančně stabilní a budete mít určité jistoty. Někdo vám o tom pošle zprávu nebo vám to sdělí.

Vztahy

V oblasti partnerství vás čeká nádherný rok plný lásky. Do nového roku budete vstupovat v úžasném a láskyplném vztahu a náležitě si to užijete. Je možné, že může přijít i těhotenství nebo bude váš vztah plný plodnosti a lásky. Na jaře si uvědomíte, že už nejste sami a že už nikdy sami nebudete a odložíte všechny překážky a těžkosti, co vás provázely v minulosti. Budete plni energie, partnerova zájmu, a především spokojenosti v krásném vztahu. A tak to potrvá až do konce roku. Bude to velká láska a na konci léta se můžete dočkat i žádosti o ruku nebo tak velké lásky, kterou jste si vždy přáli. Závěr roku bude jako kuchařka plná dobrot, především těch spojených s láskou. Pro partnera budete splněným snem a láskou jeho života.

Práce

Na začátku roku budete mít pocit, že se nic nehýbe a že je vše v klidu a harmonii. Máte určité postavení a možná se kolem vás najde i hodně závistivců. Na jaře se však začnete rozhodovat mezi více možnostmi, které se vám nabídnou. Zde úplně uzavřete minulost a pustíte se do něčeho zcela nového, co jste ještě nedělali, ale to s sebou nese i nějaké překážky. Rozhodnete se, že překážky vás nezastaví, a pustíte se směle do práce. Už se nebudete cítit osamoceni, ale pozor na manipulaci. V létě vás čeká krásná dovolená a odpočinek. Na konci roku budete hýřit šarmem a přijde mnoho příležitostí a vůbec si nepřipustíte nějaké ztráty. Také se ani neobjeví.

Peníze

Už na začátku roku se vám bude skvěle dařit v souvislosti s financemi. Je možné, že získáte nějaký stálý příjem nebo se vaše finanční situace stabilizuje. A tohle skvělé období zažijete i na jaře. Z financí budete mít velkou radost, náležitě si to užijete. V druhé půlce roku budete nejspíše žádat o půjčku, možná o hypotéku, ale zpočátku s tím budou potíže. Osud vám pomůže, aniž byste kvůli tomu museli cokoliv dělat, vše se vyřeší a dosáhnete toho, co jste potřebovali. Na konci roku přijdou velké změny a budete doslova zamilovaní do své situace.

Zdraví

Na začátku roku vás potrápí zažívání. Možná po všem tom jídle a alkoholu, co jste zkonzumovali během Vánoc. Budete muset držet menší dietu, ale jen krátkodobě, přesto se i pak snažte jíst méně smažených věcí a sladkého, omezte alkohol. Problémy s nedostatkem železa, vitamínů a minerálů vás budou pronásledovat celé jaro. Potřebujete menší detoxikační kůru, ale také doplnění vitamínů. V létě bude nutná návštěva doktora nebo nějaká pravidelná prohlídka. Můžete trpět zánětem, pokud budete hodně unaveni, dejte si na to pozor. Na konci roku vás trochu potrápí plíce a průdušky, ale může jít jen o nějaké nachlazení.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození