zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Štír – Roční horoskop (2020)

Myšlenka pro rok 2020: „Mohu bez nebezpečí překračovat omezení svých rodičů.“

Důležitá data pro vás na rok 2020: 4. 5., 9. 6., 6. 9., 12. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2020: květen

Na co si dát pozor v roce 2020:

Podaří se vám možná otěhotnět, dítě bude výsledkem vaší zamilovanosti, jen se musíte rozhodnout, zda to partnerovi říct a co a jak. On to oplatí velkou láskou.

Co vám rok 2020 přináší:

Pokud nebydlíte s partnerem, tak vám může přinést i společné stěhování a konec problémů. To díky vašemu partnerovi, který vše vymyslí a zařídí.

Co je pro vás v roce 2020 nejdůležitější:

Nejdůležitější pro vás budou velké změny, které vám přinášejí rozhodování v oblasti lásky a partnerství. Rozhodování potrvá dlouho, musíte vše hodně promyslet. Nebudete vědět, co chcete v oblasti lásky. Vše vyřešíte a váš vztah posunete možná do stavu manželského a rozejdete se s minulostí.

Nepříznivý měsíc 2020: listopad – budete se cítit osamocená, což přinese překážky, které však překonáte a opět pocítíte lásku, jen vás potrápí nějaký váš nesplněný sen

Rada pro vás na rok 2020: Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky.

Kámen pro vás na rok 2020 (amulet): rubín

Vaše šťastná čísla na rok 2020: 6, 9, 37, 52, 86

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2020

Leden – už na začátku roku vás čekají akce týkající se lásky a možná i žádost o ruku

Únor – díky partnerovi se rozejdete s překážkami a tím, co jste prožívala v minulosti a co bylo spojené s depresí, bojem a stagnací

Březen – čeká vás měsíc plný lásky a zamilování

Duben – budete mít pocit, že se nemůžete hnout z místa, protože vás čeká rozhodování

Květen – měsíc, kdy budete zamilovaná a budete si svoji zamilovanost užívat, prožijete něco nového a naplní vás vášeň

Červen – měsíc plný změn, především díky partnerovi

Červenec – tento měsíc budete hodně pracovat a nebudete mít čas na dovolenou ani odpočinek

Srpen – přichází velká změna, kdy se můžete pohádat s jedním mužem, a dokonce se i rozejít a začít nový vztah s jiným mužem

Září – čeká vás přízeň osudu, hlavně v něčem novém s partnerem

Říjen – možnost, že pojedete na dovolenou; nebo vás čeká měsíc plný cestování

Listopad – budete se cítit osamocená, a to vám přinese překážky, které překonáte a opět pocítíte lásku, ale potrápí vás nějaký váš nesplněný sen

Prosinec – budete se odrazovat od lásky a pocitu, že se vztah neposouvá tam, kam byste chtěla

Vztahy

Začátek roku vám přinese změnu, která se týká ztrát spojených s tím, že žijete v iluzi, a tak si uvědomíte svůj život a to, že vlastně nevíte, co opravdu chcete. Jaro vás zastihne bláznivě zamilovanou a prožijete velkou lásku. Na podzim ukončíte vše, co se týká akcí spojených s trpělivostí a řešením záležitostí kolem svatby nebo žádosti o ruku, překonáte překážky a najdete jistoty. Ke konci roku vám bude osud nakloněn ve všech ohledech. Nejvíce v tom, že navážete na lásku z minulosti, budete zamilovaná a díky partnerovi přestanete prožívat pocity beznaděje. Čeká vás nový krásný život.

Práce

Hned od začátku roku budete uzavírat svoji minulost a to, kdy jste se cítila sama. Pomůže vám v tom nějaký muž, který vše zanalyzuje a upozorní vás na to, co byla pouze iluze a co byl skutečně dobrý nápad. Na jaře se před vámi objeví překážky, které jsou překonatelné, ale dá vám to zabrat. Zavalí vás totiž hodně práce z minulosti i té nové, ale nenajdete v sobě sílu to zvládat. V létě budete mít vedle sebe muže, který vám pomůže v souvislosti s prací a zadá vám další práci. Vašemu partnerovi se to moc líbit nebude, a tak se musíte rozhodnout, zda tolik pracovat, nebo se víc věnovat partnerství. Budete těch mužů kolem sebe mít víc. Koncem roku si užijete klid v práci, protože máte milujícího partnera, který vám poskytne pocit bezpečí, lásky a zázemí.

Peníze

Na začátku roku si vychutnáte finanční volnost, protože budete zajištěná a nebudete po dlouhé době finance vůbec řešit. Naopak si uvědomíte, že jich máte dost. Na jaře se situace nezmění, jen se budete rozhodovat, kam peníze investujete, a také partner vám finančně pomůže. Léto a podzim budou pouze o lásce s partnerem, na peníze nemusíte vůbec myslet, jsou pro vás druhotnou záležitostí. Na konci roku už bude jasné, že nastala změna, která vám přináší konečně finanční stabilitu, konec problémů s financemi a konec ztrát.

Zdraví

Na začátku roku budete řešit především krev a svůj krevní obraz, hlavně nedostatek železa a jiných minerálů. Na jaře se vám podaří uzdravit se ze všech neduhů a nemocí, které vás dosud trápily. Podzim přinese potíže s nízkým tlakem, ale nebude to nic závažného. Na konci roku se vám zhorší zrak. Koncem roku pozor na průdušky a kašel.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození