zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dádu šikanovali kvůli nadváze. Kvůli této zásadní chybě v dietě se jí nedaří zhubnout

Rozhovor s Dádou, která hubne s KetoFit
Rozhovor s Dádou, která hubne s KetoFit
kloidop , Vydáno: 21.05.2020
„Chtěla bych se líbit sama sobě a chtěla bych se cítit jako žena,“ tvrdí Dáda. Mladá maminka dvou dětí vyzkoušela hodně diet. Kvůli hladovkám jako teenager dokonce zkolabovala a teď se snaží vše napravit, jenže se stále motá v bludném kruhu. Kde dělá největší chybu? To odhalila výživová poradkyně KetoFit.

reklama

Dáda si kvůli své váze prožila na základní škole šikanu, kvůli které začala v tak mladém věku dokonce i koketovat s anorexií. Pohledná brunetka se stejně jako ostatní spolužačky chtěla líbit hlavně klukům a nebezpečně experimentovala s dietami.

I proto se přihlásila do proměny roku 2020 a zapojila se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Z vyprávění je vidět, že problémy s váhou má Dáda odmalička, v dospělém věku už ale bojuje s nadváhou, která může mít i fatální důsledky. Rodinná anamnéza mluví o cukrovce, jež Dádě s kilogramy nevyhnutelně hrozí. Kromě toho se Dáda podle svých slov často zadýchává a je neustále unavená. Za nedostatek energie může zejména nevhodný jídelníček.

Poznejte Dádu více v jejím medailonku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ketofit - Dáda

Jak vypadá jídelníček mladé maminky? Chyba se objevila záhy

Dáda kvůli malým dětem často nevaří, a tak se většinou odbyde tím, co je zrovna po ruce. Ráno sní dva bílé rohlíky s tvrdým sýrem a salámem. Svačinu vynechá a k obědu si dá velkou porci těstovin s omáčkou a kuřecím masem. Během odpoledne sní dva jogurty (nebo to, co najde v ledničce).

ROZHOVOR S VÝŽIVOVOU PORADKYNÍ:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Ženy: Rozhovor s Dádou o Ketofitu

 „Už teď vidím velkou chybu v jídelníčku, zcela v něm chybí vláknina. Díky nedostatku vlákniny s největší pravděpodobností nebudou plně funkční ani střeva. Potraviny, které přijímáte jsou ve špatné kvalitě,“ vysvětluje výživová poradkyně Monika Teichmanová. Problémem je i nedostatek kvalitních bílkovin, které jsou při hubnutí důležité, protože zabraňují tomu, aby vaše tělo spalovalo svaly místo tuků.

4. týden proměny roku 2020 s dietou KetoFit
Autor: KetoFit.cz 4. týden proměny roku 2020 s dietou KetoFit

Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřijde, jelikož při procesu ketózy dochází právě ke spalování tuků, ne svalů. Ty jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Pohyb je u Dády nedostatečný

Kromě nekvalitních potravin Dáda nedá ani příliš pohybu, který by ji v hubnutí významně pomohl. S dětmi stíhá pouze rychlou chůzi v rámci procházek a šestkrát denně chodí do třetího patra pěšky.

Dáda má za sebou už každopádně šestý týden hubnutí s KetoFit. Po počátečním uklouznutí se mladé mamince podařilo znovu naskočit do režimu a její proměna už začíná být velice viditelná.

Sledujte KetoFit na FacebookuInstagramu

 

Dámy, které hubnou s KetoFit
Autor: FTV Prima/Jan Kundera Dámy, které hubnou s KetoFit

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

reklama

Související témata: KetoFit , hubneme s ketofit , keto , keto dieta , hubnutí , proměna

reklama

Přečtěte si také

reklama