Životní styl

21. května 2020 05:30

Petra Kloidová

Dádu šikanovali kvůli nadváze. Kvůli této zásadní chybě v dietě se jí nedaří zhubnout

„Chtěla bych se líbit sama sobě a chtěla bych se cítit jako žena,“ tvrdí Dáda. Mladá maminka dvou dětí vyzkoušela hodně diet. Kvůli hladovkám jako teenager dokonce zkolabovala a teď se snaží vše napravit, jenže se stále motá v bludném kruhu. Kde dělá největší chybu? To odhalila výživová poradkyně KetoFit.

Dáda si kvůli své váze prožila na základní škole šikanu, kvůli které začala v tak mladém věku dokonce i koketovat s anorexií. Pohledná brunetka se stejně jako ostatní spolužačky chtěla líbit hlavně klukům a nebezpečně experimentovala s dietami.

I proto se přihlásila do proměny roku 2020 a zapojila se do hubnutí s KetoFit. Keto dieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Z vyprávění je vidět, že problémy s váhou má Dáda odmalička, v dospělém věku už ale bojuje s nadváhou, která může mít i fatální důsledky. Rodinná anamnéza mluví o cukrovce, jež Dádě s kilogramy nevyhnutelně hrozí. Kromě toho se Dáda podle svých slov často zadýchává a je neustále unavená. Za nedostatek energie může zejména nevhodný jídelníček.

Poznejte Dádu více v jejím medailonku

Jak vypadá jídelníček mladé maminky? Chyba se objevila záhy

Dáda kvůli malým dětem často nevaří, a tak se většinou odbyde tím, co je zrovna po ruce. Ráno sní dva bílé rohlíky s tvrdým sýrem a salámem. Svačinu vynechá a k obědu si dá velkou porci těstovin s omáčkou a kuřecím masem. Během odpoledne sní dva jogurty (nebo to, co najde v ledničce).

ROZHOVOR S VÝŽIVOVOU PORADKYNÍ:

„Už teď vidím velkou chybu v jídelníčku, zcela v něm chybí vláknina. Díky nedostatku vlákniny s největší pravděpodobností nebudou plně funkční ani střeva. Potraviny, které přijímáte jsou ve špatné kvalitě,“ vysvětluje výživová poradkyně Monika Teichmanová. Problémem je i nedostatek kvalitních bílkovin, které jsou při hubnutí důležité, protože zabraňují tomu, aby vaše tělo spalovalo svaly místo tuků.

Při hubnutí s keto dietou KetoFit o svoji svalovou hmotu nepřijde, jelikož při procesu ketózy dochází právě ke spalování tuků, ne svalů. Ty jsou naopak chráněny a podporovány. A to hlavně díky bílkovinám, které jsou v hubnutí zásadní.

Pohyb je u Dády nedostatečný

Kromě nekvalitních potravin Dáda nedá ani příliš pohybu, který by ji v hubnutí významně pomohl. S dětmi stíhá pouze rychlou chůzi v rámci procházek a šestkrát denně chodí do třetího patra pěšky.

Dáda má za sebou už každopádně šestý týden hubnutí s KetoFit. Po počátečním uklouznutí se mladé mamince podařilo znovu naskočit do režimu a její proměna už začíná být velice viditelná.

Sledujte KetoFit na Facebooku, Instagramu

Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.