Životní styl

16. března 2020 14:30

Petra Kloidová

Sledujte proměnu roku 2020. Představujeme vám ženy, které hubnou s KetoFit. Čeká je životní změna a splněný sen

Redakce Prima ŽENY ve spolupráci s KetoFit vybrala několik žen, které změní svůj životní styl, zhubnou a splní si svůj sen o krásné postavě. Budou hubnout pod dohledem výživových specialistek z KetoFit. Poznejte životní osudy každé z nich.

Dámy, které jsou vybrány do proměny roku 2020, spojuje několik věcí. Mají nadváhu, která je omezuje v každodenním životě, nemají energii, jsou unavené. Už je nebaví trápit se, chtějí to jednou provždy změnit. S pokusy o hubnutí a s jojo efektem má zkušenost každá z nich stejně jako s hladověním a neefektivními dietami. Všechny jsou otrávené nekonečným cyklem shazování kil ve stylu pokus–omyl. Na to ale pod dohledem zkušených výživových poradkyň celé dva měsíce nebude čas. Ketodieta KetoFit v rámci několikaleté praxe dokáže nabídnout změnu životního stylu, která má reálné výsledky v rychlém hubnutí.

Poznejte všechny ženy, které změní svoje tělo během dvou měsíců

Co všech pět žen, které hubnou s KetoFit, spojuje? Čtyři z nich mají děti a chtějí být pro svoje ratolesti energickými mámami, které se nezadýchávají při každém popoběhnutí. Zuzku s Lucií dokonce pojí motivace k tomu, aby mohly začít (nejen s dětmi) sportovat a nestyděly se za svoje tělo. Ostatní ženy se chtějí líbit svým partnerům, být hezké maminky a cítit se ve svém těle dobře. Motivaci má každá z nich!

Všechny čeká komplexní balíček keto jídel od firmy KetoFit v celkové hodnotě 50 000 Kč, pravidelné konzultace a podpora výživových poradkyň po dobou dvou měsíců.

Zuzka

Pětatřicetiletá Zuzka už odmalička bojuje s nadváhou. Po porodu dvojčátek, kdy se váha vyšplhala hodně vysoko, se jí podařilo alespoň pár kilo shodit. Poslední dobou ale nemá čas na sebe ani na cvičení a vše znovu nabrala. Nejnešťastnějším krokem v jejím životě bylo ovšem podvázání žaludku, kdy bylo Zuzce půl roku fyzicky špatně a měla psychické problémy. Nyní je v začarovaném kruhu a bojuje s velkou nadváhou.

Radka

Boj s váhou začala Radka řešit během prvního těhotenství ve dvaceti letech, kdy nabrala 20 kilogramů, následná dvě těhotenství váhu znovu rozkolísala. Radka se rozhodla během svých hubnoucích pokusů vyzkoušet i drahé hubnoucí pilulky z internetu, které samozřejmě nepomohly. Momentálně se snaží hubnout, ale kila se neztrácejí.

Lucie

Lucie patří mezi další ženy, jež hubnou a nabírají kilogramy v průběhu celého života. Výrazně začala přibírat během studií okolo dvaceti let kvůli nezdravému životnímu stylu. V jeden čas se jí podařilo váhu snížit, tu ale opět velmi rychle nabrala zpět. Po následných dvou těhotenstvích se váha vyšplhala ještě výše, je znovu na startu. Nedostatek spánku a další životospráva udělaly své.

Aneta

Aneta patří mezi nejmladší účastnice proměny 2020 s KetoFit. A jako jediná zatím nemá děti. Říká o sobě, že byla vždy "knedlíček", ale výrazně začala přibírat okolo čtyřiadvaceti let. Když začala aktivně cvičit, přibrala další čtyři kilogramy navíc. Jejím cílem není postava topmodelky, ale chce se cítit dobře ve svém těle.

Dáda

Dáda v nejkrizovějším momentě vážila až 108 kilogramů. Odmalička koketovala s hubnutím, její postava byla terčem šikany na základní škole. Dáda držela různé diety a hladovky, až skončila v nemocnici. Nejvíce přibrala během prvního těhotenství. Po druhém těhotenství se váha vyšplhala ještě výše. Chtěla by vše změnit a konečně si užívat se svými dětmi.

Sledujte Prima ŽENY, budeme pravidelně zveřejňovat fotky, zkušenosti a výsledky, jak se dámám daří. Za 2 měsíce se můžete těšit na finále úžasných proměn.

Proč jsme zvolili v Prima ŽENY spolupráci právě s KetoFit? Důvodů je celá řada:

  • KetoFit je nejoblíbenější hubnutí mezi ženami
  • zajistí velmi rychlý úbytek váhy
  • bez hladu a bez dřiny
  • jako jediná dieta podporuje krásu a imunitu
  • nabízí špičková jídla bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů
  • obsahuje nejméně sacharidů a nejvíce proteinů
  • má vysoké hodnocení na Heuréka.cz a Zboží.cz, ženská keto dieta roku 2020
  • miliony snědených jídel
  • ověřeno přes 80 000 zákaznic v ČR a SR
  • přes 20 000 fanoušků na Facebooku, Instagramu

Pokud chcete také změnit životní styl a rychle se zbavit nadbytečných kilogramů jako dámy v proměně roku, vsaďte také keto dietu.Chcete se inspirovat dalšími příběhy žen, které zhubly? Podívejte se tady.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.