Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Recenze keto diety KetoFit 6. týden hubnutí

Účastnice Proměny roku s webem Prima ŽENY a KetoFit mají za sebou více než měsíc, přesněji 6 týdnů hubnutí. Přinášejí osobní recenze a zkušenosti s keto dietou. Daří se jim hubnout tak snadno, jak keto dieta slibuje?
Vydáno: 19.05.2020
Zuzka hubne už 6. týden s KetoFit
Autor: KetoFit.cz Zuzka hubne už 6. týden s KetoFit

Jak dámy hodnotí keto dietu?

Snadné, rychlé hubnutí, mnohem rychlejší než diety, které dříve zkoušely. Na tomto hodnocení se shodují jak Lucka, Zuzka, Radka, tak i Dáda. Po šesti týdnech s keto dietou KetoFit jsou už profíci, změnily svůj životní styl, vědí, jaká jídla si připravovat, aby tělo dostalo veškeré potřebné živiny. Keto jídla začaly kombinovat s nízkosacharidovými jídly připravenými z běžných surovin. Jídla v pravidelnou dobu jsou už pro ně samozřejmostí, zmiňuje Radka. 

Lucka a 6. týden s KetoFit
Autor: KetoFit.cz Lucka a 6. týden s KetoFit

Lucka si oblíbila spoustu keto jídel, jejich příprava je jednoduchá a rychlá.

oblíbené jídlo Lucie
Autor: KetoFit.cz oblíbené jídlo Lucie

KetoFit jídla vás překvapí

Přejít z klasické nezdravé stravy na keto dietu se může zdát být náročné, ale není. Většina keto jídel dámám chutnala hned od začátku a bez problémů je vyměnily za klasickou nezdravou stravu. Přeorientovat se na nový životní styl trvá jen pár dní a pak už frčíte na vlně keto jídel, s kterými se hubne jedna radost.

Vůbec si nepřipadáme, že jsme na dietě. Omeleta s kuřecím masem, těstoviny s hovězím, polévky všech druhů, chleba, pannacotta, koláče, sladké tyčinky... to vše si můžeme vychutnávat každý den a váha jde stále dolů. Kdybych měla ohodnotit a dát recenzi na keto dietu KetoFit, tak dám 5 hvězdiček a 100 % za kvalitu a chuť jídel. Jsou i jídla, která mám méně oblíbená, ale tak to v běžném životě chodí,“ dodává Lucka.

RECENZE A HODNOCENÍ KETO DIETY KETO FIT

Radka a 6. týden s KetoFit
Autor: KetoFit.cz Radka a 6. týden s KetoFit

Radka se na fotografii moc nesměje, ale s úsměvem dodává, že je moc šťastná s ubývajícími kilogramy.

I Radka si zamilovala oblíbené pečivo připravené podle keto receptů na webu KetoFit. Na přípravu stačí pár minut a několik běžných surovin. Keto pečivo celkově patří mezi velice kladně hodnocená jídla.

Keto pečivo
Autor: KetoFit.cz Keto pečivo

Dotáhneme to do konce

„Na základě dosavadních zkušeností už na 100 % víme, že hubnutí dotáhneme do konce. Není cesty zpět :) Motivace je opravdu veliká, úbytek váhy je hodně vidět, člověk z toho má radost každý den a chce pokračovat. To u žádné jiné předchozí diety nebylo, hubnutí trvalo neskutečně dlouho nebo nešlo vůbec. Vždy to mělo jasný výsledek – rychle jsme skončily.

Už si nedovedeme představit, že bychom se cpaly těmi ‚šílenými jídly‘, která jsme jedly před vstupem do Proměny s Prima ŽENY a KetoFit, když víme co ta jídla způsobovala. Raději si dát lehké keto jídlo a vyrazit na procházku ven s dětmi,“ usmívá se Zuzka. „Přečtěte si více o ketogenní dietě, se kterou hubneme.“

Kromě velmi rychlého hubnutí by účastnice proměny přidaly do hodnocení a recenzí keto diety i její snadnost a rychlost přípravy. Je to velký bonus, kdy vás dieta neomezuje v běžném životě. Naopak, stane se životním stylem a začne vás bavit.

Zuzka a 6. týden s KetoFit
Autor: KetoFit.cz Zuzka a 6. týden s KetoFit

Jděte do keto diety

„Na závěr 6. týdne můžeme s klidným srdcem hubnutí s keto dietou všem doporučit. Nechceme, aby to znělo jako zázrak, je potřeba pevná vůle, ale ty výsledky za to stojí. Holky, pokud také bojujete s nadváhou, nečekejte a jděte do keto diety. Změní vám život o 180 stupňů k lepšímu. Držíme palce,“ vaše Lucka, Zuzka, Radka, Dáda.

Více našich recenzí a hodnocení keto diety najdete na webu KetoFit.

Proměna roku
Autor: KetoFit.cz Proměna roku

Zajímá vás, jak Radka, Dáda, Lucka a Zuzka pokračují, kolik kilo zhubly? Zeptejte se jich on-line.

Ve skupině na Facebooku, která je zaměřená na keto hubnutí a proměny s KetoFit, jsou členkami i naše dámy z Proměny roku, které vám rády zodpoví jakékoliv dotazy, třeba jak chutná koktejl nebo kolik kilogramů hubnou za týden. Pokud jste o KetoFit ještě neslyšeli, tak doporučujeme podívat se do článku na Prima ŽENY, kde se o keto dietě roku píše podrobněji.

Facebook KetoFit
Autor: KetoFit.cz Facebook KetoFit

VSTOUPIT DO KETO SKUPINY

Článek je zařazen v: KetoFit, soutěž, hubnutí, hubneme s ketofit