Prima Ženy

19. května 2020 08:00

Petra Kloidová

Recenze keto diety KetoFit 6. týden hubnutí

Účastnice Proměny roku s webem Prima ŽENY a KetoFit mají za sebou více než měsíc, přesněji 6 týdnů hubnutí. Přinášejí osobní recenze a zkušenosti s keto dietou. Daří se jim hubnout tak snadno, jak keto dieta slibuje?

Jak dámy hodnotí keto dietu?

Snadné, rychlé hubnutí, mnohem rychlejší než diety, které dříve zkoušely. Na tomto hodnocení se shodují jak Lucka, Zuzka, Radka, tak i Dáda. Po šesti týdnech s keto dietou KetoFit jsou už profíci, změnily svůj životní styl, vědí, jaká jídla si připravovat, aby tělo dostalo veškeré potřebné živiny. Keto jídla začaly kombinovat s nízkosacharidovými jídly připravenými z běžných surovin. Jídla v pravidelnou dobu jsou už pro ně samozřejmostí, zmiňuje Radka.

Lucka si oblíbila spoustu keto jídel, jejich příprava je jednoduchá a rychlá.

KetoFit jídla vás překvapí

Přejít z klasické nezdravé stravy na keto dietu se může zdát být náročné, ale není. Většina keto jídel dámám chutnala hned od začátku a bez problémů je vyměnily za klasickou nezdravou stravu. Přeorientovat se na nový životní styl trvá jen pár dní a pak už frčíte na vlně keto jídel, s kterými se hubne jedna radost.

Vůbec si nepřipadáme, že jsme na dietě. Omeleta s kuřecím masem, těstoviny s hovězím, polévky všech druhů, chleba, pannacotta, koláče, sladké tyčinky... to vše si můžeme vychutnávat každý den a váha jde stále dolů. Kdybych měla ohodnotit a dát recenzi na keto dietu KetoFit, tak dám 5 hvězdiček a 100 % za kvalitu a chuť jídel. Jsou i jídla, která mám méně oblíbená, ale tak to v běžném životě chodí,“ dodává Lucka.

RECENZE A HODNOCENÍ KETO DIETY KETO FIT

Radka se na fotografii moc nesměje, ale s úsměvem dodává, že je moc šťastná s ubývajícími kilogramy.

I Radka si zamilovala oblíbené pečivo připravené podle keto receptů na webu KetoFit. Na přípravu stačí pár minut a několik běžných surovin. Keto pečivo celkově patří mezi velice kladně hodnocená jídla.

Dotáhneme to do konce

„Na základě dosavadních zkušeností už na 100 % víme, že hubnutí dotáhneme do konce. Není cesty zpět :) Motivace je opravdu veliká, úbytek váhy je hodně vidět, člověk z toho má radost každý den a chce pokračovat. To u žádné jiné předchozí diety nebylo, hubnutí trvalo neskutečně dlouho nebo nešlo vůbec. Vždy to mělo jasný výsledek – rychle jsme skončily.

Už si nedovedeme představit, že bychom se cpaly těmi ‚šílenými jídly‘, která jsme jedly před vstupem do Proměny s Prima ŽENY a KetoFit, když víme co ta jídla způsobovala. Raději si dát lehké keto jídlo a vyrazit na procházku ven s dětmi,“ usmívá se Zuzka. „Přečtěte si více o ketogenní dietě, se kterou hubneme.“

Kromě velmi rychlého hubnutí by účastnice proměny přidaly do hodnocení a recenzí keto diety i její snadnost a rychlost přípravy. Je to velký bonus, kdy vás dieta neomezuje v běžném životě. Naopak, stane se životním stylem a začne vás bavit.

Jděte do keto diety

„Na závěr 6. týdne můžeme s klidným srdcem hubnutí s keto dietou všem doporučit. Nechceme, aby to znělo jako zázrak, je potřeba pevná vůle, ale ty výsledky za to stojí. Holky, pokud také bojujete s nadváhou, nečekejte a jděte do keto diety. Změní vám život o 180 stupňů k lepšímu. Držíme palce,“ vaše Lucka, Zuzka, Radka, Dáda.

Více našich recenzí a hodnocení keto diety najdete na webu KetoFit.

Zajímá vás, jak Radka, Dáda, Lucka a Zuzka pokračují, kolik kilo zhubly? Zeptejte se jich on-line.

Ve skupině na Facebooku, která je zaměřená na keto hubnutí a proměny s KetoFit, jsou členkami i naše dámy z Proměny roku, které vám rády zodpoví jakékoliv dotazy, třeba jak chutná koktejl nebo kolik kilogramů hubnou za týden. Pokud jste o KetoFit ještě neslyšeli, tak doporučujeme podívat se do článku na Prima ŽENY, kde se o keto dietě roku píše podrobněji.

VSTOUPIT DO KETO SKUPINY

Sdílejte článek
Štítky jídlo životní styl soutěž Facebook hubnutí dieta recenze KetoFit hubneme s ketofit

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.