Prima Ženy

10. ledna 2020 17:09

Nejrychlejší hubnutí? KetoFit, ženská dieta roku 2020, vás zbaví bez dřiny faldíků

Asi žádný způsob redukce hmotnosti si v posledních letech nezískal tolik zájmu a příznivců jako keto dieta KetoFit. Zatímco jiné diety postupně upadají v zapomnění, keto dieta je více a více oblíbená mezi sportovci, celebritami a především lidmi s nadváhou.

Důvodů je několik. Keto dieta už je léty prověřená – funguje, nevyžaduje cvičení a je celkem snadné ji podstoupit. Je výrazně rychlejší než hubnutí sportem či jinými dietami. Její dodržování na vlastní pěst bývá ale složité, aby člověk dodržel příjem důležitých živin. Proto je vhodným řešením svěřit své hubnutí do rukou odborníků. Jednou z možností je KetoFit, který stvořili čeští odborníci na produkty pro vrcholové sportovce.

S KetoFit konečně zhubnete

Zapomeňte na sport, dřinu i na hladovění. S KetoFit zhubnete, a ještě si pochutnáte. Stačí jíst 5x denně a hubnete od druhého dne. Program KetoFit tvoří tzv. „keto jídla“, která zajistí velmi rychlé hubnutí – podle desetitisíců uživatelek na internetu. V rámci dlouhodobého programu je možné zhubnout i dvacet nebo dokonce padesát kilogramů. Každý si vybírá sám, jak dlouho keto dietu dodržuje, a kolik zhubne.

Prohlédněte si některé úžasné proměny s KetoFit!

Keto dieta je založena na ketóze. Jak funguje?

Za normálních okolností tělo využívá sacharidy jako hlavní zdroj energie. Štěpí je na glukózu, kterou díky inzulinu rozvádí do celého organismu. Přebytečnou glukózu tělo uskladní v podobě tukové tkáně. Při keto dietě ale nastupuje jiný scénář.

Když omezíte sacharidy, které jsou zdrojem energie pro chod organismu, tělo se musí přizpůsobit. Je na to připravené a umí si dobře poradit. Aby se udrželo v chodu, sáhne po jiném zdroji energie – tuku. Ten začne „spalovat“ a vy hubnete. Tento stav metabolismu se nazývá ketóza – proto název keto dieta. Při ketóze vznikají keto látky, které mimo jiné chrání svalovou tkáň, utlumují pocit hladu a také chuť na sladké.

Stav ketózy dokážou jídla KetoFit v organismu navodit během jednoho až dvou dnů. Nemusíte mít obavy z hladu nebo toho, že vám jídla nebudou chutnat. V rámci diety KetoFit máte k dispozici až šedesát různých druhů jídel, počínaje palačinkami přes omelety, sladké tyčinky až po například zabijačkovou polévku. Na chuť si přijde zkrátka každý, ať už je jeho nadváha 5 nebo 40 kilogramů.

Živiny, které při hubnutí potřebujete

S běžnou dietou bez dostatečného příjmu živin můžete svému organismu ublížit, KetoFit jídla mají unikátní složení podporující imunitu, správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Nemusíte znát složité informace o potravinách, nemusíte vědět, v čem je kolik tuku a cukrů, nemusíte nic počítat. S KetoFit dostane ženské tělo přesně to, co potřebuje.

Jídla navíc obsahují 26 pečlivě sestavených vitamínů a minerálů pro podporu krásy a imunity ženského organismu. Jsou bez chemie, bez GMO, bez přidaných cukrů, bez palmového oleje a bez umělých barviv, jídla obsahují výhradně výběrové přírodní suroviny a vysoce kvalitní proteiny.

Jednička pro ženy

Svět bohužel není spravedlivý, a tak bývá úspěšné hubnutí pro ženy mnohdy složitější než pro muže. Proto by žena měla mít jiné složení proteinové stravy při hubnutí než muži. Jídla KetoFit jsou vyvinutá speciálně pro ženské tělo, což zajišťuje ještě rychlejší úbytek váhy, zejména v problémových partiích.

S KetoFit už zhublo více jak 80 000 žen a byly snědeny miliony jídel v ČR a SR. Pokud to myslíte s hubnutím opravdu vážně, Prima Ženy hubnutí s KetoFit doporučuje, nejenže zhubnete, ale naučíte se i nový životní styl, budete plné energie, vitalitya začnete si opět užívat.

Jak začít?

Je to snadné, stačí si vybrat balíček na 2, 3 nebo 4 týdny. Balíček vám do 2 dnů dorazí a můžete se pustit do hubnutí. Podrobné informace najdete a jídla koupíte v e-shopu KetoFit zde. Přejeme hodně úspěchů a určitě se nám do Prima ŽENY pochlubte, kolik se vám podařilo zhubnout. Držíme palce!

Sdílejte článek
Štítky jídlo Slovensko energie hubnutí dieta Česko organismus KetoFit hubnutí pro ženy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.