7 NEJ týdne. Přehrajte si online, co vám minulý týden uteklo v televizi

Máme pro vás další sedmičku filmů a seriálů, které jste možná v uplynulém období nestlihli sledovat v televizi a určitě stojí za zhlédnutí. Využijte aktuální nabídky níže a přehrajte si je v klidu ONLINE. Tato možnost je časově omezená!

Užijte si léto s filmy a pořady, které pro vás máme v naší pestré nabídce v archivu na iPrima.cz po jejich odvysílání v televizi.

Za uplynulý týden od 15. do 21. července jsme pro vás v redakci vytipovali tyto:

Podfukáři

Skupina kouzelníků s názvem Čtyři jezdci je pronásledována FBI a Interpolem, jelikož během svého kouzelnického vystoupení vyloupila banku a peníze rozdala publiku. To však agenti netuší, že jakkoli se budou snažit, Jezdci budou vždy o krok napřed a jejich nové plány jsou ještě smělejší.

Vinnetou: Rudý gentleman

Klasika, která neomrzí! Dobrodružný příběh o přátelství indiánského náčelníka Vinnetoua (Pierre Brice) a jeho bílého bratra Old Shatterhanda pokračuje. V kraji řádí banda vrahů, která vypaluje indiánské vesnice. I v takové době se však rodí láska, a tak se Vinnetou zamiluje do krásné Ribanny, která jeho cit vroucně opětuje. Náčelník Apačů však není jediný, kdo půvabnou indiánku miluje. Také mladý poručík Merril je okouzlen její krásou...

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy

Slavný detektiv Hercule Poirot (v podání Johna Malkoviche) musí přerušit poklidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy, v kterých mu pisatel sděluje, že se stane vrahem bez tváře. Policie ale nebere Poirotova varování vážně a vysměje se mu. Záhy dojde ke třem vraždám s podobným scénářem, který sleduje první písmena abecedy. Britský krimifilm (2018), v němž hlavního vyšetřovatele hraje Rupert Grint – Ron z Harryho Pottera, si určitě pusťte!

Městečko Fortitude

Arktické městečko Fortitude, kde nikdy nedochází k žádným násilnostem, je svědkem vraždy anglického profesora Stoddarta, který zde zkoumal přírodní jevy. Místní šerif se ujímá vyšetřování.

Bílá paní

Česká komedie z roku 1965, v níž krásná Perchta, zvaná Bílá paní, jednoho dne vystoupí z obrazu a svými kouzly způsobí poprask v celé vesnici. V nadpřirozeno však skoro nikdo nevěří a do vsi je vypravena zvláštní komise z ministerstva…

Kráska a zvíře

Bylo nebylo.... Žil kdysi jeden kupec, jehož nejmilejší dcera se jmenovala Kráska. Kupec přišel o vše během strašlivé bouře a jeho rodina byla zruinována. Jednoho dne ztracen uprostřed lesa objevil něco úžasného, hrad plný bohatství. Za utrženou růži pro Krásku, však obludné Zvíře požadovalo jeho smrt. Kráska se obviňuje za jejich strašlivé rodinné neštěstí a rozhodne se obětovat místo milovaného otce. Nicméně, to není smrt, která jí čeká v hradě Zvířete, ale spíše zvláštní magický život, radost a melancholie. Vyzbrojena jen svou odvahou a otevřeným srdcem, Belle triumfuje nad nebezpečím.

Víte, že můžete své oblíbené filmy a všechny pořady sledovat na iPrima.cz i úplně bez reklam?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.