Drama o tvrdých chlapech. Život Pod vysokým napětím


Tito muži dnes a denně riskují své životy při opravách elektrických kabelů. Upřímně, po zhlédnutí snímku Život pod vysokým napětím budete mít jasno v tom, jakou profesi byste opravdu NEchtěli. Na druhou stranu, John Travolta se jí zhostil se ctí. Primu si pusťte v sobotu od 22.15.

Těžký je život opravářů elektrického vedení! Poctu, kterou jim skládá tento snímek, herecky zaštítil John Travolta, který na to, že je mu dvaašedesát, vypadá pořád fajn. To samé se bohužel nedá říct o Sharon Stone, která se tu objeví v roli matky alkoholičky. Možná je to ale tou rolí, protože je fakt, že opilectví na kráse a mládí nepřidá nikomu.

Podívejte se na televizní upoutávku k filmu Pod vysokým napětím:

Jestli máte chuť na film o drsných hoších prosáknutý chlapáctvím, mužnou hrdostí, statečností a odhodláním, nebojíte se kapky klišé, bez kterého se podobně laděný snímek neobejde, a s chutí se podíváte na stárnoucího hereckého idola z Pulp Fiction nebo Horečky sobotní noci (ten mužný plnovous mu teď mimochodem sluší mnohem víc, než do hladka oholená tvářička), usedněte bez obav před televizní obrazovky. Nudit se nebudete.

Příliš blízko elektrického napětí

Beau Ginner je vedoucí elektromontážní čety. Je to zkušený předák, který je lidmi ve svém týmu respektovaný jako odborník na slovo vzatý. Beau je jedním z těch chlápků, kteří při výpadcích elektřiny za každého počasí šplhají do velkých výškek až ke drátům vysokého napětí a opravují je.

Jenže práce tak blízko elektrického napětí je extrémně nebezpečná a stačí chvilka nepozornosti a může vás stát život. To se bohužel stalo i Beauově bratrovi a Beau si jeho smrt dává do dneška za vinu.

Po nehodě adoptoval osiřelou bratrovu dceru Bailey (Kate Bosworth) a vychovává ji jako vlastní. Není se proto co divit, že když se mladá Bailey zamiluje do Duncana, lehkovážného inženýra, se kterým má Beau jen špatné zkušenosti a pojí je mnoho let sporů, neskáče její táta radostí zrovna do stropu. Navíc, muž pochází z rodiny alkoholiků a Beau se obává, že zničí Bailey slibně se rozjíždějící kariéru a vlastně celý život.

K tomu všemu se v okresu rozjíždí sezona uragánů, kterou budou provázet časté výpadky elektřiny, a Beauovi muži v čele se svým předákem budou každý den nasazovat své životy…

Život pod vysokým napětím si pusťte v sobotu na Primě ve 22.15

(Akční, drama)

USA, 2015

Režie: David Hackl

Scénář: Primo Brown, Peter I. Horton, Dylan Scott

Kamera: Brian Pearson

Hudba: Jeff Toyne

Hrají: John Travolta, Sharon Stone, Kate Bosworth, Devon Sawa, Julie Benz, Gil Bellows, Ryan Robbins, Ty Olsson, Stuart Stone, Jorge Vargas, Emilie Ullerup, Louis Ferreira, Reese Alexander, Dean Wray, Allyson Grant, Christian Michael Cooper, Jim Shield, Toby Levins, Michael Adamthwaite, Edwin Perez a další.

Sdílejte článek
Štítky John Travolta Sharon Stone

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.