Šimi předvede žárlivou scénu, Vilma ho donutí kleknout si na kolena!

Přístav II (13) – Žárlivý výstup Šimiho

Nová přítelkyně Šimiho se rozhodně neztratí a ukázala, že se Šimiho agresivních scén rozhodně nezalekne. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Vilma se nastěhovala k Šimimu do Zátoky a prožívají spolu zamilované dny. První mráčky už se však začínají objevovat. Většina diváků už snad zapomněla na hysterické a žárlivé výstupy Šimiho, které dělal své předešlé partnerce Ivance. Ivanka si všechno nechala líbit, ale Vilma je trochu jiný kalibr.

Když Šimi vidí, jak se do výstřihu Vilmy nenápadně dívá i někdo jiný než on, udělá pořádnou scénu. Z Šimiho jde sice strach, ale Vilma se ho rozhodně nezalekla a dokázala, že s sebou nenechá orat.Šimi ji po žárlivé scéně musí dokonce odprosit na kolenou.

Co netuší Šimi

Nikdo v Zátoce kromě trojice Radima Pátka, Mili Pátkové a Vilmynetuší nic o historii Vilmy a Radima. Milenka je tak žárlivá, že je skoro na prášky, ale Radim se snaží potkat Vilmu a trochu zavzpomínat na staré časy. O svém sexuálním výkonu v předešlých letech se však dozvídá nehezké věci...

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.