Prostřeno!: Giorgio koupil Lídě papuče

Sympatický Ital Giorgio (37) toho stihne opravdu hodně: uvaří super večeři, zaskočí pro dcerku do školky a Lídě koupí nové pantofle

Itala Giorgia, který dostal v Prostřeno! pohlavek, si diváci jistě pamatují. Nebylo to kvůli jeho vaření, to mu šlo skvěle. Ale sahal, kam neměl – na rybičky. Dnes se ale předvede jako gentleman, a aby Lída nemusela chodit v bačkorách, skočí jí ještě před vařením koupit boty.

Podívejte se, jakou má Lída radost z nových pantoflí:

A co je u IT specialisty po dvou a půl letech nového? Giorgio se oženil, vzal si matku své roztomilé holčičky, mají nového psa a okolí domu docela prokouklo. Jak mu to půjde v kuchyni tentokrát? Lída touží po řízku, ale Giorgio se rozhodl pro speciality mezinárodní kuchyně, z minulého menu připraví gratinovaný lilek. Předkrm „mořský duet“ – tuňák a krevety v pivním těstíčku – je pro „rybožravce“ Zlatku na jedničku s hvězdičkou. Následuje povedená francouzská cibulačka s parmazánem a svíčková Wellington, o které včera Jana prohlašovala, že trvá šest hodin, ta bude dokonce s vlastním demi-glacé.

Lída opět netušila, co jí a snědla krevety:

Jako dezert Giorgio plánuje citronový koláč, prý francouzsko-anglická záležitost. A odvážný a obětavý otec musí při pečení korpusu na chvíli opustit byt a skočit pro dcerku do školky. Korpus to v klidu přežije, přesto ale musí hostitel začít s krémem znovu, ten se napoprvé nepovede. Pak se Giorgio pomazlí s pravou svíčkovou, která tvoří základ slavného Wellingtonu pečeného v listovém těstě. Lída z menu opět netuší, co bude jíst, a zas vyhrožuje svojí „paketou“.

Svíčková Wellington podle Jany trvá šest hodin:

Stefany dorazí v hodně krátkých šatech a s dlouhou blonďatou parukou. Všechny pobaví Lída, která si nepamatuje jména a vůbec… Prý to musíš zažít, to prostě nevymyslíš… A zatímco se dopéká maso, hosté si uspořádají takové italské retro disko, Lída shodí papuče a dobře si zatancuje. Jak dopadne hlavní chod? Podle Stefany je to mana, chuťový orgasmus, ale pro Lídu i Zlatu je maso uvnitř až příliš růžové.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.