Prostřeno!: Karla nemá pro hosty židle

Mladá vdaná maminka Karla (20) nemá doma dost židlí a holky k ní mají přijít nenamalované.

Poslední hostitelka je už maminkou desetiměsíčního chlapečka a jednou by si chtěla udělat kosmetický kurz. Karla miluje líčení a holky k ní mají přijít nenamalované. Vyzkouší si na nich Karla svůj vizážistický talent? A co kluci? Pročeše poslední hostitelka Richardovi bradku? A co předvede Karla v kuchyni?

Podívejte se, jak to Karla vyřeší s židlemi:

Prý vaří s láskou a zatím je jasné, že u stolu je poměrně vybíravá a mlsná, je totiž hodně věcí, kterým se vyhýbá: zelenina, ryby, včera u Richarda nechtěla ani pomerančový džus, na který je alergická. Karla by mohla být dobrá hostitelka, má už praxi z kavárny, kde chvíli pracovala. Zatím má ale docela starosti se stolováním, protože jí „vybouchly“ slíbené židle, kterých nemá doma pro návštěvu tolik, co je na večer potřeba. Pomůžou jí soupeři?

Podívejte se, kde musel skončit domácí karamel:

Karla se do pořadu těšila na dobrou zábavu a pro možnou výhru. Laťka je nastavená docela vysoko, co pro své vítězství udělá ve finále Karla? I ta vsadí na moderní kuchyni, kam v dnešní době určitě patří burgery. Karliny miniburgery budou na předkrm, podruhé tento týden u ní hosté ochutnají další hráškový krém s krutony. A do třetice budou opět domácí těstoviny – tentokrát ale i s kuřecím masem a Alfredo omáčkou – jednoduchou, smetanovo-máslovou, sýrovou a nazelenalou po petrželi. A stejně jako úvod i vyvrcholení poslední večeře pochází z americké kuchyně – moučník „americké lívanečky“ to má přímo v názvu. Jak moc se budou lívance lišit od těch českých? A co si ve finále hosté ještě řeknou?

Podívejte se, proč měly holky přijít nenalíčené:

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.