Sushi po česku. To bude zase patlanina hodná Prostřena!

Kdepak, japonská kuchyně se na českou transformovat nedá. Nebo ano? Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

František (45) pozve hosty na venkov do svého domu plného dětí a zvířat, kde žije se svou ženou.

Není to soutěživý typ, zato je ale velký bojovník. Je to taková přírodní nátura a nic ze sebe nedělá. Má rád českou kuchyni – jaké bude Fandovo české sushi?

Podívejte se na jeho přípravu:

Vaření jde Fandovi od ruky, pár objektivních potíží se ale najde. Jak třeba udělat banánovou roládu bez banánu? Marcel se trochu mračí nad kalorickým předkrmem: „Jatýrka se škvarky, tučný s tučným, to bude úplně nejtučnější,“ konstatuje s obavami.

Ale právě začátek hostiny je hit. Nikola je nadšená a i Marcel si rád přidá chleba se sádlem. Od zemitého Fandy nikdo ani příval zeleného lupení nečekal. Hutný je i lehce přesolený kaldoun a další kachní konfit s lyonskými brambory.

Pro koho byly nudle příliš dlouhé?

A kdo zná kaldoun?

Opravdu vyžene hostitel holky na hřiště, aby ty jouly vyběhaly? Ano, naštěstí jen prostřednictvím konzole. Krémový moučník je málo sladký, stejně jako další výčitky na Davidovu adresu. Jak dopadne vrcholné finále, na něž už všichni tak netrpělivě čekají?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.