Tohle je podvod, stěžují si soutěžící v Prostřeno!

Podváděl číšník David (33), nebo se jen na své vaření nadstandardně připravil? Počítejte s tím, že ostatní soutěžící budou hodně kritičtí! Ostatně uvidíte sami ve čtvrtek v 18 hodin v primáckém Prostřeno!

Dveře jednoho z rodinných domků v Měšicích otevře čerstvě rozvedený otec dvou dcer, číšník a barman David. Považuje se za pohodáře a vaření ho baví. „Koukám pod ruku profesionálům, je to pro ně výzva,“ těší se.

Za úkol má „sushi naruby“ a naplánoval si mladé menu se spoustou masa, bez polévky. Nikče ale polévka chybí a František má hlad i po druhém předkrmu. Zlatým hřebem je hamburger se salátem Coleslaw. Marcel se děsí toho, že burger není úplně společenská záležitost. „Jestli dámy budou pokračovat ve své (rýpací) strategii, tak jim to asi nedaruju,“ varuje David, který sice zručně vaří, ale hodně věcí si připravil předem a menu také úplně nesedí s realitou.

Ostatní Davida odhalili:

A vůbec se jim to nelíbilo:

A protože kuchař mlží, spíš mu to nedarují soupeři... Kolegové ho nachytají na švestkách a David má co vysvětlovat. „Připadá mi, že David si chtěl trošku usnadnit práci a je to nefér,“ myslí si Marcel a Fanda a Nikol s ním souhlasí: „Pěknej podraz.“

Jak to, že sezam na focacciu kuchař měl, ale na sushi došel? Vrtá soupeřům v hlavě. Ocení aspoň pokus o efektní servírování? Jsou bulky domácí? A co ta odflinknutá zábava, stejná jako v pondělí? Proč to hostitel nezměnil? Davidovi se zdá kritika přehnaná. Ví, že si vaření trochu ulehčil, ale svůj večer si prý chtěl taky užít. Kolik bodů ho to bude stát?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.