Tohle je podvod, stěžují si soutěžící v Prostřeno!

Podváděl číšník David (33), nebo se jen na své vaření nadstandardně připravil? Počítejte s tím, že ostatní soutěžící budou hodně kritičtí! Ostatně uvidíte sami ve čtvrtek v 18 hodin v primáckém Prostřeno!

Dveře jednoho z rodinných domků v Měšicích otevře čerstvě rozvedený otec dvou dcer, číšník a barman David. Považuje se za pohodáře a vaření ho baví. „Koukám pod ruku profesionálům, je to pro ně výzva,“ těší se.

Za úkol má „sushi naruby“ a naplánoval si mladé menu se spoustou masa, bez polévky. Nikče ale polévka chybí a František má hlad i po druhém předkrmu. Zlatým hřebem je hamburger se salátem Coleslaw. Marcel se děsí toho, že burger není úplně společenská záležitost. „Jestli dámy budou pokračovat ve své (rýpací) strategii, tak jim to asi nedaruju,“ varuje David, který sice zručně vaří, ale hodně věcí si připravil předem a menu také úplně nesedí s realitou.

Ostatní Davida odhalili:

A vůbec se jim to nelíbilo:

A protože kuchař mlží, spíš mu to nedarují soupeři... Kolegové ho nachytají na švestkách a David má co vysvětlovat. „Připadá mi, že David si chtěl trošku usnadnit práci a je to nefér,“ myslí si Marcel a Fanda a Nikol s ním souhlasí: „Pěknej podraz.“

Jak to, že sezam na focacciu kuchař měl, ale na sushi došel? Vrtá soupeřům v hlavě. Ocení aspoň pokus o efektní servírování? Jsou bulky domácí? A co ta odflinknutá zábava, stejná jako v pondělí? Proč to hostitel nezměnil? Davidovi se zdá kritika přehnaná. Ví, že si vaření trochu ulehčil, ale svůj večer si prý chtěl taky užít. Kolik bodů ho to bude stát?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.