V Prostřeno! dostanou hosté k večeři fialové brambory. Slyšeli jste o nich?

Zatímco hosté hladoví, sommelier Marcel (30) vaří a jídlo zatím aspoň promítá na obrazovku. Zhruba tak nějak to bude vypadat ve středečním Prostřeno! Bude hostům mírné zpoždění vadit, nebo si pochutnají tak, že to hostiteli prominou? Dívejte se od 18 hodin na Primu!

Marcel do pořadu musel jít, když prohrál s manželkou sázku o pohlaví jejich ještě nenarozeného dítěte. Zatím se moc neprojevuje, ale podle ambiciózního menu je jasné, že touží zaujmout svým výkonem.

Nastávající otec z Letňan žije vínem, ale není to alkoholik, nýbrž sommelier, takže uprostřed týdne se bude podávat i kvalitní pití – řidiči mají smůlu. Marcel slibuje několik francouzských chodů. Je mezi nimi i modrá brambora a soupeři prostě nevěří vlastním očím…

Své moderní menu podává suverénním způsobem. Kdo ještě neví, co je konfitování či pošírování, tak se to dozví. Proč se ale budou holky Marcelovi smát? „Hodně věcí dělal před námi, ale spíš než aby to byla show, tak to nestihl a předvedl, jak se to nemá dělat,“ myslí si Lenka.

A Nikola má hlad, přidala by si ke kachně bramborové šišky, těch je ale málo. „Mám dojem, že mě sem přišli na…srat,“ ulevuje si zhrzený hostitel, který má pocit, že hází příslovečné perly. Začíná přituhovat…

Vědí ostatní, co si představit pod pojmem konfitovaný?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.