Jaký je rozdíl mezi bramborovou kaší a pyré, to se dozvíte v Prostřeno!

Úterní hostitelka Nikola (23) pracuje jako vedoucí čerpací stanice. S příbory a etiketou obecně to ale u stolu moc neumí... Spočítají jí to ostatní soutěžící? Sledujte Prostřeno! od 18 hodin na Primě.

Mladá Nikola z Příbrami žije přes týden s přítelem v Praze a zčásti v příbramském domě, kam pozve své hosty.

Druhá hostitelka dostane příležitost předvést, zda je lepší pekařka než Lenka. Také se chystá na brownies a ještě se pustí do domácího bramborového pečiva. Hrnkové recepty jsou jednoduché, ovšem jen za předpokladu, že máte hrnek.

Ve výsledku budou bulky poněkud sražené a prý i nedopečené. Poprvé bude mladá amatérská kuchařka experimentovat též se sushi a dokonce i s rýží, kterou prý dosud nikdy nevařila. Ale energická Lenka si ví rady. Škrábání masa na lososový tatarák (prý „šudlání“) zvládne, co si ale představuje pod sýrovým tatarákem? Není to tisková chyba, nemá být v menu slovo syrový?

Během čekání na chutný hlavní chod si hosté zopáknou správné pořadí a umístění příborů – levačka Lenka v tom trochu plave. A při servírování upřednostňuje spíš orientální přístup. Opravdu si myslí, že chlap zastane více práce, a proto má dostávat jídlo jako první? A proč jdou hosté nakonec ven před dům? Nikča má pro ně ještě jedno efektní překvapení…

Podívejte se:

A jak je to tedy s tím rozdílem mezi kaší a pyré?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.