Úspěch filmu Zkrocená hora rozhodl o budoucnosti Ranče Heartland. Jak?

Kanadský televizní fenomén Ranč Heartland můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55. Seriál se odehrává v nádherných lokacích a to je pro diváky jedna z nejdůležitějších věcí, která rozhodne o úspěchu seriálu. Proto si autoři Ranče Heartland dali s výběrem lokace opravdu záležet.

Ano, je to tak. Výběr lokací pro seriál je opravdu důležitou součástí práce na televizní show, která předurčuje úspěch. Stačí se podívat třeba na Doktora z hor: Nové příběhy, který se už v německy mluvících zemích vysílá více jak jednu desítku sérií. Dost podobným příkladem je i i kanadská televizní show Ranč Heartland. Příběhy seriálových postav se totiž odehrávají na ranči v srdci Skalistých hor. Diváci si tak mohou užívat nejen záběry na nádherné koně, ale dostává se jim i okouzlujícího pohledu na drsnou přírodu v horách.

5 PŘEKVAPIVÝCH FAKTŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

Natáčení v Quebecu zhatil oscarový snímek

Producenti seriálu nejprve plánovali natáčet Ranč Heartland v Quebecu, ale filmový úspěch režiséra Anga Lee, Zkrocená hora, jim dodal novou inspiraci. V oceňovaném snímku Heath Ledger a Jake Gyllenhall zpodobnili bolestivý příběh o zakázané lásce, kde bylo jediným únikem a prostorem, kde mohli být dva muži sami sebou, odcestovat do hor. Natáčení hollywoodského filmu se odehrávalo v kanadské Albertě, a pro televizní producenty tak bylo rozhodnuto. Úspěch prvního pilotního dílu tomu rozhodnutí dal jen za pravdu.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

KŮŇ SPARTAN ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND JE PROFESIONÁL, VYPRÁVÍ O NĚM HLAVNÍ HVĚZDA SERIÁLU

Kanadské lokace

Seriál má tři hlavní lokace. Ranč Heartland a jeho okolí včetně stájí a stodoly, a dokonce i restaurace Maggie ve fiktivním městečku Hudson. To vše se nachází v menším městečku názvem High River. Město je součástí větší aglomerace Calgary a protéká jím silná řeka, podle které se celé místo jmenuje, Highwood River. Ta dává starousedlíkům pravidelně zabrat, záplavy jsou na tomto místě dost časté a v roce 2013 dokonce ohrozily i natáčení Ranče Heartland. Zatímco veškeré interiéry, jako je třeba domov Amy, se nacházejí přímo v ateliérech v Calgary.

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK Z RANČE HEARTLAND

Podívejte se na nádherné fotografie z natáčení přímo z High River:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.