Úspěch filmu Zkrocená hora rozhodl o budoucnosti Ranče Heartland. Jak?

Kanadský televizní fenomén Ranč Heartland můžete sledovat na Prima LOVE každý den ve 21.55. Seriál se odehrává v nádherných lokacích a to je pro diváky jedna z nejdůležitějších věcí, která rozhodne o úspěchu seriálu. Proto si autoři Ranče Heartland dali s výběrem lokace opravdu záležet.

Ano, je to tak. Výběr lokací pro seriál je opravdu důležitou součástí práce na televizní show, která předurčuje úspěch. Stačí se podívat třeba na Doktora z hor: Nové příběhy, který se už v německy mluvících zemích vysílá více jak jednu desítku sérií. Dost podobným příkladem je i i kanadská televizní show Ranč Heartland. Příběhy seriálových postav se totiž odehrávají na ranči v srdci Skalistých hor. Diváci si tak mohou užívat nejen záběry na nádherné koně, ale dostává se jim i okouzlujícího pohledu na drsnou přírodu v horách.

5 PŘEKVAPIVÝCH FAKTŮ, PROČ DIVÁCI MILUJÍ RANČ HEARTLAND

Natáčení v Quebecu zhatil oscarový snímek

Producenti seriálu nejprve plánovali natáčet Ranč Heartland v Quebecu, ale filmový úspěch režiséra Anga Lee, Zkrocená hora, jim dodal novou inspiraci. V oceňovaném snímku Heath Ledger a Jake Gyllenhall zpodobnili bolestivý příběh o zakázané lásce, kde bylo jediným únikem a prostorem, kde mohli být dva muži sami sebou, odcestovat do hor. Natáčení hollywoodského filmu se odehrávalo v kanadské Albertě, a pro televizní producenty tak bylo rozhodnuto. Úspěch prvního pilotního dílu tomu rozhodnutí dal jen za pravdu.

8 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU RANČ HEARTLAND

KŮŇ SPARTAN ZE SERIÁLU RANČ HEARTLAND JE PROFESIONÁL, VYPRÁVÍ O NĚM HLAVNÍ HVĚZDA SERIÁLU

Kanadské lokace

Seriál má tři hlavní lokace. Ranč Heartland a jeho okolí včetně stájí a stodoly, a dokonce i restaurace Maggie ve fiktivním městečku Hudson. To vše se nachází v menším městečku názvem High River. Město je součástí větší aglomerace Calgary a protéká jím silná řeka, podle které se celé místo jmenuje, Highwood River. Ta dává starousedlíkům pravidelně zabrat, záplavy jsou na tomto místě dost časté a v roce 2013 dokonce ohrozily i natáčení Ranče Heartland. Zatímco veškeré interiéry, jako je třeba domov Amy, se nacházejí přímo v ateliérech v Calgary.

5 ROZTOMILÝCH SELFÍČEK Z RANČE HEARTLAND

Podívejte se na nádherné fotografie z natáčení přímo z High River:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.