Seriály a filmy

11. října 2021 04:21

Zmlátila kolegyni ze seriálu Hvězdy nad hlavou a opravdu si to užila. Ta holka se nezdá!

Hvězdy nad hlavou - Jak moc si užila Kateřina M. Fialová dát ránu pěstí své sokyni?

Herečka Kateřina Marie Fialová se coby Táňa ze seriálu Hvězdy nad hlavou nezdá. Při natáčení 5. epizody si totiž pořádně užila to, jak namlátila své seriálové sokyni. "Nebudu dělat reklamu na agresorství, ale bylo to fakt super – atmosféra i energie, prostě super," směje se mladá herečka.

Na vesnickém koncertě se kolem Jirky (hraje Roman Vojtek) začne motat dívčí kapela. Jeho přítelkyně Táňa (Kateřina Marie Fialová) se s tím odmítá smířit a s dotyčnou si vše vysvětlí ručně a stručně.

Dívčí souboj v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Bože, to bylo geniální! Musím říct, že normálně, za běžných okolností, nepůjdete po Praze a neuděláte bum. Ale když vám jde o chlapa, což mně v tuto chvíli šlo, tak jsem si to užila, jak vezeme pivo, vypijete ho… a vypálíte,“ vzpomíná na natáčení hlavní aktérka Kateřina Marie Fialová.

„Myslím, že jsme to nakonec opakovaly asi čtyřikrát, možná pětkrát, aby to bylo přesné a na kameru to vypadalo opravdově. Někdy jsem dala ruku moc nahoru, jindy to nebylo ono. Vypadá to, že jí Táňa dá bombu, ale ve skutečnosti jsme se sebe ani nedotkly,“ usmívá se herečka, která si tuhle scénu odtočila s chutí. „Jo, holky tohle moc nenatáčí – a nás to bavilo. Je ale pravda, že jsem jedno jetí dala tak natěsno, že jsem se bála, že jsem udeřila, ale bylo to na milimetry – a o to víc to vypadalo reálně.“

Jak se scéna s fackou povedla a nakolik je uvěřitelná, to posudťe v 5. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, na kterou se podívejte zcela zdarma on-line v iPrima archivu!