zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zmlátila kolegyni ze seriálu Hvězdy nad hlavou a opravdu si to užila. Ta holka se nezdá!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 11.10.2021
Herečka Kateřina Marie Fialová se coby Táňa ze seriálu Hvězdy nad hlavou nezdá. Při natáčení 5. epizody si totiž pořádně užila to, jak namlátila své seriálové sokyni. "Nebudu dělat reklamu na agresorství, ale bylo to fakt super – atmosféra i energie, prostě super," směje se mladá herečka.

reklama

Na vesnickém koncertě se kolem Jirky (hraje Roman Vojtek) začne motat dívčí kapela. Jeho přítelkyně Táňa (Kateřina Marie Fialová) se s tím odmítá smířit a s dotyčnou si vše vysvětlí ručně a stručně.

Dívčí souboj v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Bože, to bylo geniální! Musím říct, že normálně, za běžných okolností, nepůjdete po Praze a neuděláte bum. Ale když vám jde o chlapa, což mně v tuto chvíli šlo, tak jsem si to užila, jak vezeme pivo, vypijete ho… a vypálíte,“ vzpomíná na natáčení hlavní aktérka Kateřina Marie Fialová.

„Myslím, že jsme to nakonec opakovaly asi čtyřikrát, možná pětkrát, aby to bylo přesné a na kameru to vypadalo opravdově. Někdy jsem dala ruku moc nahoru, jindy to nebylo ono. Vypadá to, že jí Táňa dá bombu, ale ve skutečnosti jsme se sebe ani nedotkly,“ usmívá se herečka, která si tuhle scénu odtočila s chutí. „Jo, holky tohle moc nenatáčí – a nás to bavilo. Je ale pravda, že jsem jedno jetí dala tak natěsno, že jsem se bála, že jsem udeřila, ale bylo to na milimetry – a o to víc to vypadalo reálně.“

Jak se scéna s fackou povedla a nakolik je uvěřitelná, to posudťe v 5. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, na kterou se podívejte zcela zdarma on-line v iPrima archivu!

Roman Vojtek.

Roman Vojtek se v patnácti letech strašně trápil. Co slavného herce užíralo?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , Prima pauza

reklama

Přečtěte si také

reklama