Denní horoskop BLÍŽENCŮ na 19. 3. 2023

Blíženci 19. 3. 2023

Domov a technologie dnes hrají významnou roli, Blíženci. Možná jste si právě koupili nejnovější přístroj a chcete strávit den tím, že budete zjišťovat, jak funguje. Jste ve svém živlu. Váš projekt by mohl přerušit telefonát od vzdáleného přítele. Možná budete mluvit dlouho, ale zdržení vám vůbec nebude vadit. Je báječné mluvit se starými přáteli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Kolega vás může v práci během několika dní překvapit právě tam, kde jste nečekali, že by mohlo dojít k romantice. Současný nebeský aspekt naznačuje, že se musíte potýkat s poměrně intenzivní přitažlivostí. Pokud to cítíte stejně, bude to skvěle fungovat a oba můžete odjet do západu slunce. Pokud ne, možná budete mít problém přimět svého obdivovatele, aby se držel dál.

Práce

Obtížná konfrontace založená na lžích a mylných představách, která začala včera, se dnes jen zhorší. Lži, které jste říkali, vedly k ještě větším lžím...

Peníze

Tento týden se vydáváte do období vnitřní inventury, a to doslova i obrazně. Důvodem jsou aspekty ovlivňující váš sektor fyzického domova a nejhlubší vnitřní emoce. Do centra pozornosti se nyní dostává to, jak o sebe pečujete. Musíte se rozhodnout, zda vám přenesení části práce domů nebo dokonce zřízení domácí kanceláře umožní udělat více práce s menším množstvím rozptýlení. Peníze následují po těchto snahách ve váš prospěch.

Zdraví

Dnes pocítíte, že moc je tu pro vás. Je tedy nepravděpodobné, že byste na účinky některých subtilnějších planetárních aspektů jen kývli, i když budou trvat delší dobu. Současnou planetární konfiguraci však nelze ignorovat. Je čas se probudit a přivonět si k zelenému čaji. Pokud nebudete naslouchat svému tělu a respektovat jeho přání, ani veškerá moc světa vás neochrání před následky.

Přečtěte si také