Adéla Gondíková oslnila novým účesem. Vypadám jako Jennifer Lopez, prohlásila pyšně

Adéla Gondíková má nový účes - Inkognito S4 (15)

Adéla Gondíková (50) v oblíbené show překvapila novým účesem. Dlouhý ohon si herečka viditelně užívala a s humorem sobě vlastním jím ještě naschvál pořádně vrtěla na kameru. Přítomní pánové neskrývali údiv. Podívejte se na exkluzivní ukázku hned v úvodu.

Usměvavá herečka a moderátorka Adéla Gondíková, která nyní hraje například v komediální minisérii Michala Suchánka Chataři ze Švihova, již mnohokrát veřejně prokázala svůj smysl pro přirozenost a humor. Se vtipem zareagovala také na nový účes, o nějž se postarala maskérka, která ji na natáčení dalšího dílu oblíbené show vybavila příčeskem v podobě hustého zvlněného ohonu. Změna vizáže Gondíkové okamžitě zaujala i její kolegy ve studiu.

Když při natáčení dalšího dílu show Inkognito, kterou uvidíte ve čtvrtek večer na Primě nebo na prima+, došlo na představování panelistů, Adéla se začala dmout pýchou a po vzoru hollywoodských kolegyň zavrtěla hlavou a hodila bohatou kšticí. „Ukaž vlas,“ vyzval hned Adélu Ondřej Brzobohatý a nebál se zeptat, zdali jsou ty vlasy opravdu její. „Samozřejmě, že jsou moje. To je snad vidět,“ ujistila ho oblíbená herečka s tím, že teď vypadá jako Jennifer Lopez. „Myslím si, že ona takto vypadá. Úplně přesně,“ žertovala dál s vážnou tváří a ostatní přísedící neztráceli krok. „A Jirka je takový Ben Affleck,“ doplnil Brzobohatý, načež Jakub Prachař ještě pochvalně konstatoval, že Adéla, která společně s bratrem Daliborem provázela i hobby pořadem Gondíci s.r.o., „umí skutečně vypěstovat úplně všechno, i takovýhle příčes“.

Jakub opět hned z kraje show předvedl, že je ve formě. Úsměvem na tváři a vtípky jen hýřil. To vše do chvíle, než se při hádání profese VIP hosta o pár desítek minut později dovtípil, že by mohlo jít o bývalého fotbalového obránce a reprezentanta Tomáše Řepku. Ano, přesně toho bouřliváka, z něhož si v minulosti vystřelil na Instagramu, když parodoval se svou dnes již exmanželkou Agátou Hanychovou Řepku s jeho třetí ženou Kateřinou Kristelovou. Podívejte se v další exkluzivní ukázce níže, jak Jakub zpanikařil a co na to čerstvý padesátník Tomáš Řepka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.