Celebrity

30. prosince 2023 06:00

Tomáš Durčák

Brzobohatý, Affašová, Řepka a nakonec i Hanychová. Připomeňte si svatby roku 2023

Ani v roce 2023 jsme rozhodně neměli nouzi o veselky slavných osobností, které řekly „ano“ společnému svazku. Některé svatby byly očekávané a dlouho plánované, jiné přišly jako blesk z čistého nebe a novomanželé je dokonce zvládli nějakou dobu umně skrývat. Drtivá většina jich proběhla v létě, ale jedna svatba se uskutečnila až na závěr roku.

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka

Šestiletý vztah Kateřiny Kristelové a bývalého fotbalisty Tomáše Řepky se měl letos uzavřít její druhou a jeho třetí svatbou. Naznačily to aspoň svatební fotky a následné vyjádření obou partnerů. „Navždycky moje. Paní Řepková,“ uvedl Tomáš, zatímco Kateřina pro CNN Prima NEWS řekla: „Řekli jsme si, že si v tichosti řekneme slib, který pro nás má větší význam než svatby, které jsme absolvovali v minulosti.“ Jak se potvrdilo, nešlo o úřední rituál, což znamená, že oficiálně manželi nejsou. Oni dva ovšem této svatbě dávají daleko větší význam než svazkům předchozím. A to je to nejdůležitější.

Marek Ztracený

Velkým překvapením byla také svatba nejpopulárnějšího českého zpěváka Marka Ztraceného. Po více než třech letech od zasnoubení letos oznámil svatbu s partnerkou Marcelou, a to k údivu svých fanoušků přímo na megakoncertu v pražském Edenu. Marek má u významných událostí velké publikum rád – žádost o ruku v roce 2020 provedl před vyprodanou O2 arénou. A letos svým fanouškům pustil video z obřadu.

Milan Peroutka

Šokem pro český showbyznys byla popravdě i další svatby, nebo spíš registrované partnerství. Zpěvák Milan Peroutka totiž o svém soukromí vždy spíš mlčel nebo minimálně mlžil. Loni v listopadu nicméně naznačil, že je zadaný a letos veřejně oznámil vstup do registrovaného partnerství se svým partnerem Dominikem Roubínkem. Při té příležitosti rovněž přiznal svůj předešlý strach z toho, jak informaci o jeho orientaci přijmou fanynky a fanoušci.

Petra Kvitová

Příběh jako z romantického filmu se letos uzavřel ve světě českého tenisu. Veleúspěšná Petra Kvitová totiž po letech nezdarů v lásce konečně řekla „ano“ svému osudovému muži. Tím nebyl nikdo jiný než její dlouholetý trenér Jiří Vaněk, s nímž již nějaký čas tvořili pár. Loňské zásnuby měly přitom proběhnout během wimbledonského turnaje, který Kvitová v minulosti již dvakrát vyhrála.

Sára Affašová a Martin Donutil

Veselka syna herce a komika Miroslava Donutila s jeho snoubenkou, herečkou Sárou Affašovou, byla letos téměř jistotou. Pár se musel loni na podzim vyrovnat se smrtí syna Matyáše, který zemřel krátce před porodem. Partneři poté strávili nějaký čas v USA, aby se s tragédií vyrovnali. A letos v lednu se Sára pochlubila, že ji právě tam Martin požádal o ruku. 22. července se z nich pak stali manželé Donutilovi.

Yvetta Kornová

Nečekaný svatební den plný překvapivých momentů. Tak nějak by se dala popsat červencová svatba sestry zpěváka Jiřího Korna. Herečka Yvetta Kornová se vdávala podruhé, vzala si dlouholetého partnera Josefa Petrů. „Veškerou naši svatební garderobu jsme pořizovali s panem Josefem u známých bab ze sekáče,“ okomentovala pro Prima Ženy Yvetta svatební přípravy. Za svědka měla bezdomovce a oddávajícím byl její dlouholetý kamarád, režisér Tomáš Magnusek.

Jitka Molavcová a Alfred Strejček

Církevní svatba herečky Jitky Molavcové a Alfreda Strejčka se stala dalším nečekaným sňatkem letošního roku. Strejček ji podle všeho okouzlil svou noblesou a spojily je rovněž společné záliby, podobné vidění světa i smysl pro humor. Herecký kolega a výborný recitátor před šesti lety onemocněl vzácným GB syndromem postihujícím nervovou soustavu, kvůli němuž je upoután na invalidní vozík. „V těch nejtěžších chvílích mi byla největší oporou nejen rodina, ale i Jitka,“ řekl Strejček pro Prima Ženy. A nakonec se rozhodl ji do své rodiny rovněž zařadit, což bylo oboustranné přání.

Taťána Makarenko

Ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko má za sebou letos emoční horskou dráhu. V létě prožila pohádkovou svatbu, při níž řekla „ano“ podnikateli Martinu Pánkovi. Na velkou veselku pozvali řadu hostů a nevěsta během ní vystřídala hned několikery šaty. V listopadu však jejího manžela spolu s dalšími českými fanoušky zadržela při výjezdu na fotbal skotská policie. Dle CNN Prima NEWS byli tři ze zadržených mužů obviněni ze znásilnění a Pánek má být mezi nimi. Z vazby se nakonec manžel Taťány dostal na kauci, případ znásilnění však dle posledních informací stále běží.

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová

Svatba roku? To necháme na vás, ale sňatek Ondřeje Brzobohatého a Daniely Písařovicové rozhodně patří k těm nejočekávanějším a nejsledovanějším veselkám uplynulého roku. Pár dodržel stejnou tradici jako při zásnubách, takže jsme se o veselce dozvěděli až posléze, konkrétně tři dny po onom „velkém dnu“, za který si novomanželé zvolili 15. září. Z Daniely se tak paní Brzobohatá stala patnáct měsíců od chvíle, kdy s Ondřejem začala randit. Velkou oporou mu byla nepochybně i v nelehkých chvílích, které mu letos připravila jeho exmanželka Tatiana Kuchařová.

Richard Chlad a Anna-Marie Kánská

Dcera filmové Blaženy z trilogie Slunce, seno… si letos 17. listopadu na pláži malebného souostroví Maledivy vzala za muže miliardáře Richarda Chlada. Na rozdíl od všeobecného očekávání šlo o sňatek velmi komorní, za účasti pouhých několika svatebčanů. To proto, že novomanžele následně čekal druhý, již oficiální sňatek v České republice, kam už dorazilo svatebčanů podstatně více. Jak Richard Chlad dříve vysvětlil, oficiální svatbu na Maledivách Kánská odmítla poté, co se dozvěděla, že by šlo o sňatek dle tamního islámského práva šaría.

Agáta Hanychová

Doslova na poslední chvíli se mezi nejsledovanější svatby letošního roku stihla zařadit také Agáta Hanychová, která mimo to stihla porod dcery Rozárky i rozchod s jejím tatínkem Jaromírem Soukupem. 29. prosince influencerka na svém Instagramu sdělila, že „už je zase paní“ a ukázala fotografii se snubními prstýnky. Za manžela si vzala svého expartnera a otce syna Kryšpína Miroslava Dopitu. Na svatbě nechyběla matka nevěsty Veronika Žilková nebo její mladší sestra Kordula Stropnická. Organizaci obřadu měl údajně na starosti právě Kryšpín, který měl svou maminku doprovodit k oltáři. Zatím není známo, zda začne Agáta používat příjmení Dopitová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.