Richard Chlad promluvil o veselce s dcerou filmové Blaženy: Svatby budou rovnou dvě

Rozhovor s Richardem Chladem

Český miliardář Richard Chlad (60) má na letošní rok zajímavé plány. Ačkoliv se v minulosti dušoval, že manželství už nebude chtít uzavřít, opak je pravdou. Na podzim se před oltář postaví s Annou-Marií Kánskou a dokonce už přesně ví, jak bude veselka probíhat. A nebude jen jedna.

Richard Chlad a jeho o třicet let mladší snoubenka Anna-Marie Kánská se už na podzim letošního roku hodlají brát. Dcera herečky Veroniky Kánské, známé především z role Blaženy z trilogie Slunce, seno, se v listopadu oficiálně stane vdanou paní. S miliardářem se dala dohromady v roce 2020 a po čtyřech měsících partneři svůj vztah zveřejnili.

Žádné boje a dvě svatby

Chlad v minulosti prohlašoval, že do chomoutu nevleze. K tomu, aby si to rozmyslel, však ze strany jeho partnerky nebylo třeba žádných taktik. „To opravdu vyplynulo samo určitou shodou. Já určitě nejsem člověk, který se nechá někam manipulovat a lámat, takže pokud bych sám nesouhlasil a nenabídl to, tak by se to nestalo,“ řekl s úsměvem pro Prima Ženy, když ho reportér vyzpovídával na turnaji organizace Oktagon MMA.

Jako správný gentleman se Richard Chlad o ruku své partnerky nejprve ucházel o jejích rodičů, pak v létě loňského roku poklekl na dovolené v Chorvatsku. Vztah evidentně oběma prospívá a plánování svatby, ač se neuskutečnila do roka a do dne, už má zcela jasné obrysy. Zaměření na detaily je potřeba, obzvláště když veselky budou hned dvě.

„Nakonec ta hlavní bude v zahraničí, to bude na Maledivách 17. listopadu. Takové okoukané datum trochu. Potom druhá svatba bude na úřadě u Aničky tatínka v Žiželicích, kde dělá její táta starostu. Tam se zajdeme zapsat do matriky, abychom nemuseli absolvovat nějaké ponižující dokumentační boje s úřady,“ prozradil někdejší automobilový závodník.

Celý rozhovor s Richardem Chladem si poslechněte v úvodním videu.

Sdílejte článek
Štítky Maledivy Chorvatsko svatba miliardář Richard Chlad Veronika Kánská Slunce, seno, jahody OKTAGON MMA Anna-Marie Kánská

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.