Celebrity

22. července 2023 21:19

Josef Šťastna

Nejdříve trénink, pak láska, nakonec svatba. Petra Kvitová si vzala svého trenéra

Svatba Kvitové

Nejdříve si spolu pinkali, pak se zamilovali, nyní jsou z nich manželé. Vynikající česká tenistka Petra Kvitová (33) si vzala za manžela svého dlouholetého trenéra Jiřího Vaňka (45).

Dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová a jedna z nejlepších tuzemských tenistek historie se ve svých třiatřiceti letech vdala. Ano řekla dlouholetému trenérovi Jiřímu Vaňkovi. Informaci o utajeném obřadu na nádherném statku Oblík přinesl jako první web eXtra.cz, později podrobnosti přidal Blesk.cz. Pár, který se poznal díky tenisu, se zasnoubil minulý rok.

Velké tenisové veselky se v roli hostů mimo jiné zúčastnili například uznávaný fyzioterapeut Pavel Kolář nebo čerstvá vítězka wimbledonské čtyřhry a bývalá spoluhráčka Kvitové z Fed Cupu Barbora Strýcová.

Zásnuby proběhly minulý rok v létě v průběhu legendárního anglického turnaje. „Wimbledon je pro mě hrozně speciální a řekla jsem tady ano,“ napsala zamilovaná Kvitová tehdy na Instagram.

V dubnu letošního roku potvrdila Blesku přípravy na veselku. „To víte, že se těším na svatbu. Už se to blíží,“ uvedla na jaře. Nyní je z ní vdaná paní a oba novomanželé si vychutnávají gratulace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.