Denní horoskop VAH na 22. 5. 2023

Váhy 22. 5. 2023

Máte před sebou zvláštní a nádherný den, Váhy. Jakmile dokončíte svou práci, možná budete chtít buď nakreslit, nebo napsat něco, co vám pomůže na dnešní den dlouho vzpomínat. Začínají se u vás projevovat výsledky nedávných změn a vy hledáte způsob, jak je vyjádřit. Může být obtížné najít ta správná slova. Ale nejste snad rozený spisovatel?

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná astrální konfigurace znamená, že se můžete cítit poněkud bezvýchodně, pokud jde o současný vztah, ale nenechte se tím příliš znepokojovat. Po období, kdy jste byli hodně spolu a všechno jste sdíleli, je někdy osvěžující strávit čas o samotě. Neodpadla vám láska, jen oba potřebujete trochu prostoru. Pomůže vám to cítit se ještě blíž.

Práce

Znovu definujte svůj pocit štěstí. Možná nejste šťastní, pokud jde o vaši kariéru. Zjistěte, co by vás udělalo šťastnými, a pracujte na dosažení tohoto cíle. Žije ve vás agresivní povaha. Nasměrujte tuto energii k pozitivním změnám.

Peníze

Tento týden se týká oblasti vašeho horoskopu, která vládne romantice, rodině a zábavě, takže možná budete více přemýšlet o utrácení peněz v těchto oblastech než o jejich šetření. To je prozatím v pořádku, ale vesmír má tendenci přinášet náhlé a někdy i nevítané změny. Ujistěte se, že si nějaké peníze schováte na později. Mezitím přicházejí dobré zprávy v oblasti vašeho zaměstnání. Oslavte postup vzhůru!

Zdraví

Dnes může dojít k určitému rozporu mezi tím, co jste ochotni udělat pro někoho jiného, a tím, co jste ochotni udělat pro sebe. Nebo se může jednat o konflikt v práci, který se týká nejen vás, ale i některých kolegů z kanceláře. Kdykoli se objeví konflikt, je to příležitost k učení. Abychom se z konfliktu mohli poučit, musíme od něj ustoupit a získat určitý nadhled. V tomto ohledu velmi pomáhá hluboké dýchání. Uvědomte si svůj dech a vše bude v pořádku.

Přečtěte si také