Denní horoskop VODNÁŘE na 29. 3. 2023

Vodnář 29. 3. 2023

Možná cítíte, že jednání kolem vás je vedeno sobeckými motivy. Možná jste jediní, kdo skutečně vidí, co se děje, Vodnáři. Připadáte si jako pozorovatel na hoře, který s opovržením shlíží na lidi pod sebou. Chápete politickou podstatu situace, přesto se ze své vysoké vyhlídky cítíte bezmocní k provedení účinné změny. Shromážděte data nyní a jednejte později.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Těžko snášíte ty, kteří se zdají být odhodláni zůstat zaseknutí v minulosti, ale dnešní postavení planet může naznačovat, že vy sami jste podobně zaseknutí, jen kdybyste to dokázali jasně vidět. Váš postoj k důležitému vztahu v současnosti brzdí pokrok a je třeba jej změnit, pokud se chcete dočkat zlepšení, které si tolik přejete.

Práce

Někdo velmi agresivním způsobem zpochybňuje vaše myšlenky. Tato osoba tvrdí, že vaše představy jsou založeny spíše na fantazii než na realitě. Možná má tato osoba pravdu, ale to neznamená, že musíte změnit svůj pohled na věc.

Peníze

Možná přemýšlíte o tom, jak dosáhnout svých dávných nadějí a snů. Přátelé, společenské kontakty, politické manévrování a oslovování větších skupin vám pomohou získat náskok a prosadit se jako odborník ve svém oboru. Při rozšiřování svého vlivu v těchto sférách udělejte vše pro zachování společných investic a majetku. V případě potřeby utrácejte za jejich údržbu nebo vylepšování, dokud je nebudete moci rovnou prodat.

Zdraví

Když se někdy budete chtít odchýlit od zdravé cesty, nezapomeňte, že záleží na tom, jak tyto impulsy zvládnete. Nejsme automaty naprogramované na „bio a „celozrnné“, jsme lidské bytosti, které milují čokoládový dort a šlehačku! Vyvážený životní styl je to, o co se snažíte. Pokud si chcete dopřát, rozhodně si to dopřejte, jenom k tomu pijte hodně vody, ano? (A respektujte svou chuť na mrkvový džus, když na něj přijde řada!)

Přečtěte si také