Horoskop na dnešní den dle Luny pro 31. leden

Dnes je den, kdy nám hrozí nebezpečí ztráty, podvodu, ale také marnivosti a pýchy. Jsme  roztěkaní a nedokážeme se soustředit, proto důležitá jednání a činnosti pokud možno přesuneme na vhodnější období. Je lepší být spíše pozorovateli, než činiteli, nevydáváme zbytečně psychickou ani fyzickou energii.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Žába

Znamení Střelce ovládá kyčle, holeně a pánev. Ti, kteří mají sedavý způsob života pocítí bolesti zad a kříže intenzivněji. Prospěji protahovací a uvolňující cviky a pohyb, nejlépe chůze, při které tělo rovnoměrně zatěžujeme. Uděláme si čas na saunu, která uvolní naše svaly, masáž nebo teplou, lázeň.

[[nid:5466643]]

Luna ubývá, můžeme si dopřát více dobrot, jíme dostatek bílkovin, např. ryby, drůbež, nebo čočku, fazole, hrách, také ovoce, ořechy a semínka. Můžeme více kořenit i solit. Popíjíme teplé bylinkové nebo ovocné čaje, které si přisladíme medem. Kávu i čaj můžeme osladit stevii nebo cukrem z palmových květů.

Zkombinujeme světle modrá s karmínovou.

Z kamenů vybereme celestýn nebo almandín. Vybereme santal, nebo vůní eukalyptu.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.