Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Beran – Měsíční horoskop (květen 2019)

Na začátku května budete dokončovat projekty, které jste nestihla dodělat v předcházejícím měsíci. Také záležitosti týkající se vašich vztahů se musejí dořešit a vám se to v průběhu května podaří. Musíte však překonat překážky a čeká vás i stagnace, kdy se nebudete moci hnout z místa. Na konci měsíce vás čeká něco nového.

Moudrost měsíce

„Jsem součástí celku.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Býk

S kým budete mít problémy

Vodnář

Vztahy

Ve vztazích budete muset zapracovat hned na začátku měsíce, ale přinese vám to velkou lásku a spokojenost. V půlce měsíce zažijete i úžasný sex a uvědomíte si, že možná trpíte partnerskou závislostí. Na konci měsíce si však už od všech problémů odpočinete.

Práce

Na začátku měsíce obdržíte zprávy týkající se nějakých pracovních cest, které absolvujete. Tyto cesty vám přinášejí velké změny v pracovní sféře. Nejsou samovolné, ale budou vycházet z vás, protože vám už stávající systém nevyhovuje.

Peníze

Velká změna přichází na začátku května a přináší nový zisk nebo nápad, ale musíte překonat překážky – a bude to v pořádku.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Zánět v těle. Černá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození