zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Rak – Měsíční horoskop (prosinec 2021)

Pozor na podvodné a klamné lži někoho, koho vám doporučí váš známý, bude vám nabízet nějaké skvělé investice v zahraničí. Dokonce si řeknete, že to je velice levné a jak velké máte štěstí. Prověřte si vše, protože můžete přijít o peníze. Také můžete plánovat stěhování.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRIMA HOROSKOPY: RAK 2021/12

Moudrost měsíce

„Učím se odpočívat.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Ryby

S kým budete mít problémy

Štír

Vztahy

Začátkem měsíce podniknete nějaké přesuny, možná stěhování, a týká se to lásky a uzavření minulosti. Následně začnete bojovat s partnerem, který je chladný a zachovává si odstup. Dá vám pocit ztrát a vy začnete žárlit. Koncem měsíce se vám podaří navázat na minulost a začnete jednat. Konečně do toho skočíte a uděláte změny, které přinesou nové začátky a začátky nové lásky.

Práce

Už na začátku prosince pocítíte velkou změnu týkající se něčeho nového ve vašem životě. Může se jednat i o nový vztah nebo s partnerem začnete novou práci. V každém případě vám to přinese stabilitu. Poté začnete zavírat oči před láskou a vydržíte to tak až do konce měsíce.

Peníze

Dejte si pozor na manipulaci v rámci vašich financí a odrazování od nějakého dobrého obchodu někým, kdo to s vámi nemyslí dobře.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Krk. Modrá.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození