Ohnivý kuře: Je libo kuřecí pařátek nebo snad býčí penis? Užijte si tradiční vietnamské pokrmy podle Liua

Ohnivý kuře (4) - scénka 1

Víte, kdo dostal Mika s Burákem do lochu? Jejich kámoš Dave. A ten se právě teď vrátil. Jak velkou z této nečekané návštěvy budou mít kluci radost? A jakou nepříjemnost bude muset řešit Liu a Hany? Dozvíte se to ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete ve 20.15 na Primě.

Za Mikem a Burákem dorazí do Janových Lázní jejich starý známý kámoš Dave. Ten Dave, kvůli kterému nakonec skončili oba v kriminále a on mezitím rozkradl jejich hospodu. A co hůře, tváří se, že pro ně má skvělý kšeft.

Kvůli zkušenostem z minula se kluci do spolupráce moc nehrnou, hlavně praktický Burák. Ale Mike je i přes lehkou nedůvěru s nabídkou docela spokojený. Nic ovšem nijak podezřele nevypadá, tak proč se starým známým nesejít alespoň na snídani. Jenže Burákova intuice samozřejmě nezklame a kluci se opět namočí do dalšího průšvihu. Tenhle je bude stát hodně práce i peněz!

Podívejte se na upoutávku:

Pobavíte vás i události ve Večerce. Hany totiž přijede domů s tím, že má problém se svým profesorem. Její pomoc si špatně vyložil a ona se ho potřebuje slušně a se ctí zbavit.

Malvína se hned začne připravovat. Tak zvanou „zapuzovací“ večeři už dobře zná. Všichni tři si hrají na původní vietnamskou rodinu, která lpí na zvycích a velmi tradičních jídlech. Liu vždy chystá tak zvláštní pokrmy, že normální smrtelník by se jich ani nedotkl. Ale tenhle profesor bude hodně tvrdý oříšek....

Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek