Konečně rozvod! Vali je zase svobodná. Připomeňte si vztah Vali a Viktora v seriálu Modrý kód

Vztah Vali a Viktora prošel velkým vývojem. Nyní konečně došlo na rozvod. Jenže teď už zase není až tak potřeba… Svatba Vali s Mirkem Hojerem totiž padla. Připomeňte si, jak se vztah mezi Vali a Viktorem v seriálu Modrý kód vyvíjel. Připomenout si to můžete online v archivu seriálu Modrý kód!

Trvalo to sice hodně dlouho a stálo to hodně přemlouvání, ale Viktor konečně podepsal rozvodové papíry a Vali je nyní konečně svobodná. Bere to tak, že má důvod k oslavám. Jen Viktor evidentně není moc rád.

Podívejte se na sestřih z 218. epizody seriálu Modrý kód, kterou můžete sledovat již nyní online v předpremiéře:

Historie vztahu Vali a Viktora sahá poměrně hluboko. Ti dva se sice nebrali z lásky, ale účelově, kvůli adopci Denisky. I když šlo o dobrou věc, Vali zpočátku hodně pochybovala, zda si Viktora vzít...

Manželství Viktora a Vali bylo místy fajn, celkově to ale pohodový a ani moc přátelský vztah nebyl. Pamatujete si, jak Viktor všechny tři holky opustil a s sebou si vzal i malého Vikouška?

Viktor chtěl rozvod jako první

A dokonce to nebyla ani Vali, kdo byl první, kdo chce rozvod. Jako první požádal o rozvod manželství právě Viktor. Proč? Chce si vzít hypotéku na byt a nechce, aby vše spadlo do jejich společného vlastnictví. Vali se ale obává, aby s tím sociálka neměla problém a ona nepřišla o Denisku, kvůli které si Žáka brala...

Jenže, i když se Viktor chtěl rozvádět jako první, v poslední době otočil a tváří se, jak mu na Vali i holkách záleží. A tento postoj zintenzivnil v momentě, kdy se opět v jejich životě objevil Mirek Hojer, který Vali požádal o ruku.

Když ale Vali Viktora požádala o rozvod, začal dělat problémy. A zoufalý Mirek Hojer se snížil k tomu nejhoršímu. Viktor mu pak dal přímo na urgentu pěstí:

Jak to mezi Vali a Viktorem nakonec dopadne? Nové epizody sledujte online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, ty starší si můžete připomenout zdarma online v archivu seriálu Modrý kód!

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.