Prostřeno!: Během létající jógy dojde ke zranění

Romana (24) hostům nejprve ukáže létající jógu a pak je pozve na čínské nudle.

Mladá instruktorka jógy je přímá, energická a nápaditá, ráda cestuje a sama varuje, že její výsledky v kuchyni jsou nevyrovnané. Jak dopadne pro Romanu středa? Bude to úspěch, nebo propadák? Sympatická hostitelka vaří v úzké kuchyni pronajatého brněnského bytu. Dost strohého, ale s velikonoční výzdobou.

Podívejte se, co se stane během jógy:

Ještě než Romana hostům nabídne své moderní a nijak zvlášť sváteční menu, pozve je do studia, kde vyučuje jógu ve vzduchu. Létající jóga je relaxační disciplína a s plnými bříšky by to nešlo. Soupeři si to po uvítacím přípitku užívají, jen Pavlína, která se na to moc těšila, spadne z popruhu a narazí si prst. Vladimíra pak u stolu trochu zlobí, že Romanino menu je málo velikonoční, snad jen zelený hráškový krém s krutony evokuje svou barvou svátky jara. Vašek ocení, že polévka podle receptu hostitelčina tatínka je prostě výborná klasická hrachovka bez smetany.

Podívejte se, co všechno Romana na svých cestách po exotice ochutnala:

Polévku předcházel vtipně servírovaný sýrový chips s guacamole, spíše mexický předkrm zdobí čeští sýroví zajíčci. Nápaditý je i Romanin beránek, úkol týdne je sice opět z listového těsta, ale nazelenalý po pestu a pěkně kudrnatý. Kuřecí Roquefort s nudličkami je restované kuřecí maso s omáčkou z pěkně prorostlé nivy, tou hostitelka nešetřila, všechny ale šokuje příloha – asijské instantní nudličky. Ty snad v Prostřeno! ještě nikdo nepodával, Romana to má prý ale takhle ráda. A co má ještě ráda? Čokoládu! A takový je i poslední cheesecake, mana pro čokoholiky, kterých je u stolu naštěstí většina.

Podívejte se, jak to jde Romaně v kuchyni:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.