Býk – Měsíční horoskop (červen 2022)

Býk červen

Už delší čas máte pocit, že vše, co děláte, nemá zdárný konec. Vydáváte výkon, ale nic se vám nevrací zpět. Tento měsíc se budou dít zázraky. Vše, co uděláte, bude mít okamžitý efekt. Je dobré přemýšlet o tom, co opravdu chcete, protože by se vám mohlo splnit i to, po čem netoužíte. Ve vztazích to bude trochu větrná bouře, ale i to zvládnete.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Věřím pouze sobě.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Štír

Vztahy

Váš partner si už dlouhou dobu myslí, že ho nemilujete nebo že máte někoho jiného. Podle vás je partner spíše apatický a do vztahu nic nepřináší. Každý tedy vidíte váš vztah z jiného úhlu pohledu. Tento měsíc si můžete vše vyříkat. Zpočátku to bude náročnější, ale zvládnete to.

Práce

Už delší dobu chcete změnit práci, stále však k tomu nemáte dostatek odvahy. Čekáte, že se stane zázrak. K tomu, aby se stal zázrak, je potřeba vystoupit z komfortní zóny. Začněte si aktivně hledat práci a on se stane zázrak a práce se objeví. Jen je potřeba trochu aktivity. Začněte co nejdříve.

Peníze

Vždy když nemáte peníze, je to u vás spojeno s prací a tím, že se cítíte v nedostatku. Změňte přístup a peníze se objeví.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Krk. Modrá.

Přečtěte si také